Havanın ısınması yaz aylarını, yaz ayları ise deniz ve kum çağrışımını tetikliyor. Dalganın sesi, güneşin göz alıcı parlaklığı, ayak tabanında hissedilen kum yüzeyin insanı içerisine çeken cazibesi…

Her sene değişen ya da hep bir yerlerden bir esinlenme alarak kendini tekrarlayan moda, 2015 plaj trendlerine de uğramayı tabii ki de ihmal etmiyor.

Dalgaların sesi, güneşin gözleri alan parlaklığı ve ayak tabanında ezilmeden direnen, insanı içine çeken kum yüzeylerin cazibesinden önce yaza hazırlanmak gerekiyor. 2015 bikini mayo modelleri tüm plaj modasını hem yeniliyor hem de biraz nostaljiyi de araya serpiştirmeyi ihmal etmiyor.

2015 Mayo Modelleri Açılımı

Bazen sade, bazen klasik mayo modelleri bazen de tüm klişe duruşundan sıyrılıyor. Yıl 2015, aylardan yaz olunca mevzu tabii ki döne dolaşa, koşa koşa plaj modasına geliyor; hoşta oluyor. Tabii bu hoş mevzularda mayo modellerine gönderme yapmadan da olmuyor. 2015 mayo modelleri konu başlığının başlangıcında da belirttiğimiz gibi bazen sade bazen klasik ama ansızın da renkli ve bol desenli.

2015 mayo modelleri

 

Volanlı Bikini Çağı

2015 yılı püskül trendine bir de volanı ekliyor. Volanlı bikini modelleri ile plajlar biraz daha hareketleniyor. Fırfır olarak da adlandırılabilecek hareketi minimuma çeken; fakat cazibeyi arttıran modeller de mevcut. Geriye sadece iddianın boyutuna karar vermek kalıyor.

volanlı bikini

 

Halter Yaka Modası Cabası

Kısa üst sokak modası seçimlerinde zirvede seyrederken, artık plajlarda bu trendden nasibini alıyor. Crop top adıyla da bilinen yarım bluzlar halter yakayla buluşuyor, beach’lere kadar iniyor. Hem şık hem sportif bir görünüm isteyenlere muhteşem bir seçimi gözler önüne seriyor.

halter yaka

Büstiyer Bikini Modelleri

Halter yaka bikinilerin rakibi de plaj modasında yer alıyor; büstiyer bikiniler. Yarım üstleri andıran ve neredeyse sokakta bile kullanabilecek bir havaları olan modeller, 2015 yazının öne çıkanları arasında yerini alacağa benziyor. Özellikle üzerilerindeki yoğun desenler etnik bir havanın esintisini hatırlatıyor. Fermuar detayı da yine trendler arasında yer alan bir teferruata dikkat çekiyor.

büstiyer bikini

İpli Bikini Detayları

İpli bikiniler alışıldık ve geçtiğimiz sezona ait bir trend; fakat konu günümüz plaj modası olunca biraz değişikliğe kimse hayır demez. Bikini modellerinde ip detaylar bu kez biraz daha asimetrik tasarlanmışa benziyor. Tabii ki bunu genellemeye vurmak biraz iddialı olsa da farklılıktan hoşlanıyorsanız eğer bu bikiniler her şeye bedel!

ipli bikini

Google Analytics Alternative