Yine, yeni bir sezon daha kapımızda. Yağmurların sonbaharı aratmadığı bu günlerde, biraz da yeni sezonda neler giyeceğiz, ona bakalım.

2014-2015 sonbahar/kış sezonu renkleriyle ve yün, kürk detaylarıyla sıcacık geçecek. Dönemsel esintileri sokaklara yansıyacağı bir sezonda, neon, metalik ve ışıltılı kıyafetlerde güneş gibi parlayarak, günümüze ışık saçacak.

Hadi şimdi, 2014-2015 sonbahar/kış bayan modasında neler var görelim.

60’LAR ESİNTİSİ
Kısa elbiseler, uzun çizmeler, geniş yakalar ve Mary Jane ayakkabılar, bu sene bayanları 60’ların sokak modasına götürecek.

METALİK ALTIN
Bayanların altın rengine olan aşkı büyüyor! Gece ve gündüz kullanılabilecek metalik etkili altın sarısı kıyafetler, iddiayı seven bayanlar için tasarlanmış adeta.

ANORAKLAR
Sıcacık bir kış bizi bekliyor. İç malzemesi elyaf veya kuş tüyü olan anoraklar, soğuk havalarda bayanların kurtarıcısı olacak.

ASKER YEŞİLİ
Asker teması her sezon tasarımcıların gözdesi. 2014-2015 sonbahar/kış bayan modasında yine çok göreceğimiz askeri kıyafetler ve asker yeşili parçalar, şimdiden gardırobunuzdaki yerlerini almalı.

PANÇOLAR
Battaniye görünümlü pançolar, soğuk günler için birebir. Üstelik etnik desenleri ve geometrik şekilleri ile kıyafetimize hareket katacaklar.

Google Analytics Alternative