Abiyeler, özel gün ve geceler için kadınlar tarafından vazgeçilmez kıyafetler arasında yer alır iken bizde 2014 yılında tercih edilen en şık abiye elbise modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz.

Her zaman bayanların ilgi duydukları abiye elbiseler yaz aylarının gelmesi ile daha fazla ön plana çıkar. Özellikle düğün, nişan, parti ve iş yemekleri gibi alanlarda yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Ülkemizin hemen hemen pek çok markası 2014 yaz koleksiyonlarında abiyeleri sunar iken birbirinden güzel mini abiye elbise modelleri dikkat çekecek. Genç kızlar için hazırlanan mini abiye elbise modelleri vücudunuzun tüm güzelliğini ortaya çıkartmanıza ve katıldığınız alanlarda boy gösterir iken kendinize olan güveninizi arttırmanıza yardımcı olacak. Ülkemizin önde gelen abiye elbise markalarının koleksiyonunda yer alan mini abiye elbise modelleri çeşitli kumaş ve desenler ile hazırlanarak yaz aylarında düğün ve nişanlarda olduğu gibi günlük hayatınızda da rahat bir şekilde kullanabileceğiniz modeller oluyor.

2014 abiye elbise modelleri arasındaki yerini alan bir diğer model ise leopar desenli abiye elbiseler ile zebra desenli abiye elbiseler olacak. Geçtiğimiz yıllarda özellikle ünlü isimlerin üzerinde yer alarak dikkat çekip beğeni kazanan leopar desenli ve zebra desenli abiye elbise modelleri bu yıl özellikle katılacağınız düğün ve nişan törenlerinde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak. Hem mini hem boydan hem de kabarık abiyelerde yer almakta olan leopar ve zebra desenli abiye elbise modelleri yeni sezonda 149 lira ile 499 lira arasında bir rakam ile sizleri bekliyor olacak.

En şık 2014 abiye elbise modelleri arasında son olarak sizlere her sene dikkat çeken kabarık abiyelerden bahsetmek istiyoruz. Hem genç hem de yetişkin bayanlar tarafından ilgi duyulan ve tercih edilen kabarık abiye elbise modelleri çeşitli taşlar ve dantel süslemeleri ile daha güzel ve daha çekici bir hal almakta. Eğer bu sene abiye elbise almak istiyor iseniz bu modellere göz atmadan kararınızı vermeyin.

2013-2014-abiye-modelleri-17 2013-2014-Abiye-modelleri-38 2014-abiye-modelleri-2 abiye-modelleri-1 leopar_desenli_abiye_modelleri1 pronovias-abiye-mavi

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative