Armada 23 Nisan’ı birbirinden farklı etkinlikler ile kutluyor. Çocuklar Bubble Şov’dan, Sihirbaz gösterisine, Pony at gezintisinden dans gösterisine birçok etkinlik ile 23 Nisan’da unutulmaz bir gün yaşayacak

Bubble Şov gösterisinde rengarenk dev baloncuklar içinde benzersiz bir deneyim yaşayacak olan çocuklar, Sihirbaz gösterisi ile eğlenceli vakit geçirecekler. Aynı zamanda 23-24 Nisan’da sevimli Pony’ler Armada’da olacak. Minikler Pony atlara çıkabilme keyfini yaşayacak. 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere 1 biniş hakkı hediye edilecek. 23 – 26 Nisan tarihleri arasında Armada Hayat Sokağı’nda BMW 2 serisi Active Tourer sergilemesi ve test sürüş aktivitesi yapılacak. 23 Nisan tarihinde ise BMW 2 serisi Active Tourer otomobil boyama etkinliğinin yanı sıra, stantta yüz boyama aktivitesi gerçekleşecek ve standı ziyaret eden çocuklara çeşitli hediyeler verilecek.

23 Nisan coşkusu dansla bütünleşiyor
Armada bu etkinliklerin yanı sıra muhteşem dans gösterilerine de yer veriyor. Anadolu Ateşi Dans Okulu’nun gerçekleştireceği dans gösterileri ile minikler yeteneklerini sergileyerek, izleyenleri büyüleyecek.

Sürpriz bando gösterisi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, 4. Kolordu Bölge Bandosu’nun vereceği konser bu anlamlı günü daha da unutulmaz kılacak. Bando’ya eşlik edecek çocuk korosu ve farklı bir koreografi ile sürpriz bir konser ziyaretçileri bekliyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative