Ürünlerinde rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren, Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında müşterileriyle buluşan DeFacto, Türkiye’deki 253’üncü mağazasını Ankara Taurus AVM’de açtı.

“Akdeniz Rahatlığı” mottosu ile perakende tekstil sektörünün öncüleri arasında yer alan DeFacto, 253’üncü mağazasıyla Ankara Taurus AVM’de hizmet vermeye başladı.

Ankara’da 23’üncü mağazasını açan DeFacto, birbirinden rahat ve şık ürünlerini Ankaralılar ile buluşturuyor. Ankara Taurus AVM’nin zemin katında yer alan mağazanın bin 600 metrekarelik alanında trendy ve stil sahibi DeFacto koleksiyonları müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kurulduğu 2003 yılından bu yana hızla büyüyen, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirme anlayışından asla ödün vermeyen, her ortamda göz alıcı ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek, daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarına kararlılıkla devam etmeyi amaçlıyor.

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative