Koton, BrandSpark International tarafından Türkiye’de yapılan “Alışveriş Tutum ve Alışkanlıkları Araştırması 2015”in “Kadın Giyim” kategorisinde, “Alışverişçilerin En Çok Güvendiği Kadın Giyim Markası” seçildi

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü olan Koton, başarılarına bir yenisini ekleyerek, BrandSpark International tarafından Türkiye’de yapılan “Alışveriş Tutum ve Alışkanlıkları Araştırması 2015”in “Kadın Giyim” kategorisinde, “Alışverişçilerin En Çok Güvendiği Kadın Giyim Markası” seçildi.

BrandSpark International araştırma şirketi, her yıl, medya ve perakende sponsorlarının da desteğiyle, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu beş ülkede geniş kapsamlı bir tüketici araştırması yürütüyor. Gıda, içecek, kişisel bakım, güzellik, çamaşır ve ev bakım ürünleri kategorilerinde ödül veren BrandSpark Türkiye Alışveriş Tutum ve Alışkanlıkları Araştırması, alanında mevcut en geniş kapsamlı ve en güncel araştırmalardan biri olarak değerlendiriliyor. Türkiye’de ev alışverişi yapan müşteri profilini temsil eden ve bu sene 6 bin aşkın kişinin katıldığı araştırmada, 49 ayrı kategoride değerlendirme yapıldı.

Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, ödüle ilişkin yaptığı açıklamada: “Her daim müşteri memnuniyetini misyon edinmiş bir marka olarak, tüketici tarafından sonuçları belirlenen bir yarışmada ‘En Güvenilir Kadın Giyim Markası’ seçilmenin gururunu yaşıyoruz. BrandSpark gibi saygın bir ödüle layık görülmenin sorumluluğu ile dünya çapında bir marka olma yolunda büyük bir motivasyona sahibiz.” dedi.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative