1955 yılından bugüne dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destekleri ile faaliyet gösteren Arçelik ve 1957 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya’nın zincirlerine bir halka daha eklendi. 30 Nisan’da Ayaş Caddesi’nde açılan yeni Arçelik ve İstikbal bayisi renkli görüntülere sahne oldu.
Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’da birçok üretim tesisi bulunan Arçelik’in ve 70’i aşkın ülkeye ürün sunan İstikbal Mobilya’nın her zaman yeniliklere imza atan ALPAK LTD. ŞTİ. tarafından açılan Sincan şubesinin açılışına ARÇELİK TÜRKİYE SATIŞ DİREKTÖRÜ BARIŞ ORBAY, ARÇELİK TÜRKİYE PAREKENDE SATIŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ ERHAN AKDOĞAN, ARÇELİK ANKARA SATIŞ MÜDÜRÜ KAYHAN CEVHER, ARÇELİK ANKARA BÖLGE MÜDÜRÜ ERKAN ARDA’nın yanı sıra üst düzey bürokratlar katıldı.

Mağazanın açılış kurdelesini ALPAK LTD. ŞTİ. YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURETTİN ALPAK, ALPAK LTD. ŞTİ. YÖNETİM KURULU ÜYESİ HAYRETTİN ALPAK, SİNCAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA TUNA,ARÇELİK ANKARA SATIŞ MÜDÜRÜ KAYHAN CEVHER, ARÇELİK TÜRKİYE SATIŞ DİREKTÖRÜ BARIŞ ORBAY, ALPAK LTD. ŞTİ. YÖNETİM ORTAĞI METİN ALPAK birlikte kesti. Açılışa özel fiyatlarla tüketicilerinyoğun ilgi gösterdiği mağazalarda onlarca kişiye istihdam sağlanacak.

Türkiye’nin Markaları

Açılış sonrası konuşan ALPAK LTD. ŞTİ. KURUCUSU VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURETTİN ALPAK şunları aktardı:
“Dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla 135’ten fazla ülkede hizmet sunan Arçelik’inve oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasından panel mobilyaya, çocuk ve genç odalarından ev tekstiline, bahçe mobilyalarından aksesuarlara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan İstikbal’inbayisi olmaktan dolayı çok mutluyuz.En yenilikçi ve en kaliteli teknoloji ürünlerini Ankaralı hemşehrilerimizle buluşturacağımız için de ayrıca heyecanlıyım. Her bütçeye uygun ürünlerinin bulunması, kalitesiyle Türk halkının güvenini kazanması ve pazar payını en çok arttıran markalardan biri olması dolayısıyla Arçelik ve İstikbal şubesi açmaya karar verdik. Açacağımız şubenin de gelişime açık ve potansiyeli yüksek Sincan ilçesinde olmasına karar verdik. Sincan’a yenilik getirecek Arçelik ve İstikbal şubemiz, Türkiye ekonomisine duyduğumuz inanç ve güvenin temsilidir. Yenilikçi inşaat projelerimizle de Başkentlilerin güven duyduğu bir şirket olarak, yatırımlarımızı yine güven duyulan şirketlere yapıyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesini farklı sektörlerde yansıtarak büyümeye ve yatırım yapmaya devam ediyoruz.”

Ürünler tanıtıldı

Ayaş Caddesi No: 35, Sincan’da gerçekleştirilen açılışta kurulan dekoratif mutfakta el yapımı pizza yapılarak katılımcılara dağıtıldı. Arçelik’in son teknoloji fırınları ile 4 dakikada pişirilen pizzaları tadan tüketiciler 4 dakikada pizza, lahmacun gibi ürünleri kolayca pişirebilen Arçelik fırınlar hakkında detaylı bilgi aldı. Mağaza girişinde görevlilerin Arçelik kahve makinesiyle yaptığı Türk kahveleri ikram edilirken palyaçolar çocuklara balon dağıttı.
2016’da yatırımlara devam

ALPAK LTD. ŞTİ. KURUCUSU VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI NURETTİN ALPAK,  inşaattan teknolojiye birçok sektörde bulunan yatırımlarının 2016 yılında da devam edeceğini söyledi. Neva Prestij Yapı ile iş birliği içinde gerçekleştirdikleri ve 20 ay gibi kısa bir sürede ev sahipleriyle buluşturdukları ALPAK & NEVA ARMONIA CONCEPT RESIDENCE projesinden sonra Eryaman’da yapılandırılan ARKADYA GÖKSU EVLERİ’nin inşasına başladıklarını belirten NURETTİN ALPAK,  2016’nın üçüncü çeyreğinde yeni yatırımlarını tüketicilere sunacaklarının sinyalini verdi. Konuşmasına açılışa gelenlere teşekkür ederek devam eden ALPAK, yeni Arçelik ve İstikbal şubelerinin Ankaralılara hayırlı olmasını dileğini ifade etti.

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative