Altunbilekler’in yeni mağazası Bağlıca, bugün (28 Kasım) hizmete girdi. Yenilenen Mağazası Seyranbağları’ysa yarın (29 Kasım) hizmete girecek.

30 yıldır Ankaralılara hizmet veren ve perakende sektöründe Ankara’nın önde gelen markalarından olan Altunbilekler, hızla büyümeye devam ediyor. Altunbilekler, yeni mağazası olan Bağlıca’yı bugün hizmete açtı. 70 şubesi ve 2 bini aşan çalışanı, “Ankara’nın Her Yerinde Hizmetinizdeyiz…” sloganı ile çalışmalarını ve yatırımlarını sürdüren Altunbilekler, eski mağazalarına yatırım yapmaya; müşterileri için yenileme/geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

7 Ağustos 2009 tarihinde açılan Seyranbağları şubesi, 5’inci yaşını yenilenen mağazasında kutluyor. 29 Kasım Cumartesi günü hizmete girecek olan Seyranbağları, Altunbilekler müşterileri için yenilendi. Yenilenen mağaza müşterilerine dekorasyon malzemeleri ve reyon tasarımları ile çok daha rahat, şık ve hijyenik bir ortamda alışveriş imkanı sunuyor.

“Müşteri Mutluluğu”nu temel ilke edinen ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla hizmet vermeye devam eden Altunbilekler; yeni mağazasında müşterilerine rahat ve kolay alışveriş olanağı sağladığı gibi; hijyenik ve temiz ortamlar yaratarak sağlıklı ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla da müşterileriyle buluşturuyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative