Ankara’nın ilk ve tek alışveriş gazetemiz Çarşı Alem tarafından başlatılan Ayın Firması Sertifikaları sahiplerini bulmaya devam ediyor. Zincir Marketler Sektöründe Haziran Ayı firması  ALTUNBİLEKLER oldu.

Gazetemiz Çarşı Alem ilkleri başarmaya devam ediyor. Alışveriş sektöründe 30 farklı sektörde hizmet veren firma ve mağazalara Ayın Sertifikasını veriyor. Yine Ankara’da bir ilk olacak olan “ANKARA YILIN ALIŞVERİŞ ÖDÜLLERİ” 2016 Şubat Ayı içerisinde düzenlenecek. Ayın Firması Sertifikası alan firma ve mağazalar yılın alışveriş ödüllerine de aday olacak.

Gazetemiz çalışanlarından ve vatandaşlardan oluşturulan 30 kişilik Alışveriş Uzmanı arkadaşlarımız tarafından gizlice yapılan denetimlerde Konseptlere, Müşteri ilişkileri, ürün kalitesi, hijyen, kültür ve sosyal faaliyetler ile devamlılığa dikkat ederek değerlendirilen raporlar sonucunda uygun bulunan firmalara Ayın Firması Sertifikası verilmekte.

Gazetemiz ilk sertifikasını Ankara’da yaklaşık 30 yıldır hizmet veren, açıldığı günden itibaren mağaza dizaynlarına, müşteri ilişkilerine, hijyene, sosyal projelere, oluşturdukları Akademi’de personellerini eğiten, 72 mağazası, yaklaşık 2500 personeli olan Zincir Marketler sektöründe hem Ankara, hemde ülke ekonomisine katkı sağlayan, 30 yılı aşkın süredir çizgisini bozmadan hep daha iyisini yapmak için kendisini yenileyen ALTUNBİLEKLER Haziran 2015 ayının firması olmuştur.

Altunbileklere Ayın Firması Sertifikasını gazetemizin İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Adem Oruç tarafından Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek hanımefendiye düzenlenen törenle verilmiştir.

 

Google Analytics Alternative