ANKAMALL, YENİLENME İLE BİRLİKTE DAHA DA ZENGİNLEŞEN AKTİVİTELERİ KAPSAMINDA YER ALAN ÜNLÜ BULUŞMALARINDA BU KEZ PASCAL NOUMA VE KADİR ÇÖPDEMİR’İ AĞIRLADI.

ANKAmall, yenilenmeyle birlikte daha da zenginleşen aktiviteleri kapsamında bu kez Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’i ağırladı.
Birlikte sundukları “Ara Gaz” programı yoğun ilgi gören Pascal Nouma-Kadir Çöpdemir ikilisi ANKAmall’da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı. Sevenleriyle sohbet eden ve imza dağıtan ikili sempatik tavırlarıyla Ankaralıları hayran bıraktı. İmza alabilmek ve fotoğraf çektirmek için uzayan kuyrukta uzun süre bekleyen Ankaralıları gören ikili, şaşkınlığını gizleyemedi.
Beşiktaş’ın eski futbolcusu Pascal Nouma’nın, Dominik’ten geldikten sonra Türkiye’nin önemli radyocularından usta programcı Kadir Çöpdemir ile birlikte sunduğu radyo programı sonrasında ’yeni bir ikili doğuyor’ yorumlarına neden olmuştu. Dinlenme rekorları kıran radyo programının Ankaralılar tarafından da çok sevildiğini gören ikili, program sonrasında Ankara’ya birlikte ilk kez geldiklerini ifade etti. Kadir Çöpdemir ise, ablasının Ankara’da olması sebebiyle sık sık geldiğini ama ANKAmall’da karşılaştıkları ilgiden çok mutlu olduklarını belirtti.
İkili, sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdiği hayranlarına ANKAmall Cinemaximum bileti hediye etti.

Google Analytics Alternative