DANTELLE, deneyimli kadrosuyla, Ankara gelinlik sektöründe ünlü ithal gelinlik markaları ile kalite ve estetik konusunda beklentilere cevap olmak amacıyla yola çıkmıştır. Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası gelinlik modelleri, tek bir markaya bağımlı olmaksızın yenileniyor; gelin adaylarına en iyi gelinliği, en cazip fiyata sunuyor.

Dantelle, her sezon, 100 ün üzerinde yepyeni modelleri ve tamamlayıcı aksesuarı ile rakipsiz koleksiyonlar bulunduruyor.

Nicole, Maggie Sottero, Justin Alexander, Sincerity, Novia D’art, Fara Sposa

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş dünyaca isim yapmış tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı modelleriyle orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, Ankara gelinlik dünyasına yeni bir soluk getirdi. Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile kısa sürede en beğenilen, en çok tercih edilen marka haline geldi.

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası ekibi, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlü gelinliklere imza atıyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Dantelle, yüksek kaliteli gelinliklerin yanı sıra, sadece ithal ürünleri ve uluslar arası gelinlik markaların en yeni koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

2016 sezonunda da yepyeni, göz alıcı gelinlik modelleriyle adından söz ettiren Dantelle,  Ankara’da gelin adaylarının en özel gününe güzellik ve zarafet katmaya devam ediyor.

2016 Gelinlik modellerinde dokulu danteller, çiçek işlemeleri, sırt ve göğüs dekolteleri, drapeler ve farklı etek stilleri dikkat çekiyor. Yeni sezonda, romantik tasarımların ön plana çıktığı 2016 Dantelle Ankara gelinlik modelleri, ışıltısıyla göz kamaştırmak isteyen, en özel gününde masalsı bir hava içerisinde kendini düşleyen Ankara’lı gelin adaylarının favorisi olmaya aday…

Şık ve romantik çizgileri ile, ithal gelinlik konusunda ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanan zengin bir marka ve model portföyüne sahip Dantelle Ankara Tunalı Hilmi Gelinlik mağazasında aradığınız gelinliği mutlaka bulacaksınız.

Dantelle’ye uğramadan “EVET” demeyin.

Google Analytics Alternative