AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezin de, 1 Aralık – 9 Şubat günleri arasında gerçekleşen ‘Araç Kampanyasının talihlisi, Milli Piyango ve Noter huzurunda yapılan çekiliş ile 14 Şubat Sevgililer Gününde belirlendi.

Antares’in yeni yıl hediyesi olan Hyundai’ın en yenisi ix35’in sahibinin belirlendiği özel günde herkesin yakından takip ettiği ve sevdiği isimlerden Pascal Nouma’da sevenleriyle buluştu. Önce çekilişe katılan Nouma, ardından sevenlerine imza dağıttı. Hayranlarını sıcak bir şekilde selamlayan Nouma, hepsiyle tek tek fotoğraf çektirip, keyifli anlar yaşattı. Çok yoğun ilgiyle karşılanan sevilen isimden imza almak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. Çekilişin ardından Nouma, hayranlarının hep birlikte söylediği Beşiktaş marşlarıyla uğurlandı.

Ayrıca Antares AVM ve Keçiören Belediyesi işbirliği ile her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen toplu nikah töreninde Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa Ak’ın katılımı ile 14 çift dünya evine Antares’te girdi.

 

Google Analytics Alternative