29 Ekim 2004’de Ankara’da ilk Outlet alışveriş merkezi olarak hizmete açılan Optimum, 2006 yılında ek binanın yapılmasıyla Türkiye’nin en büyük Outlet AVM’si olmuştur

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından hizmete açıldığı günden beri bölgenin buluşma noktası olan Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, moda, stil, lezzet, eğlence, coşku ve heyecanın her rengini ziyaretçilerine yaşatıyor.

Ankara’nın gözde AVM’si Optimum Outlet ailece tüm gününüzü sıkılmadan geçirebileceğiniz bir alışveriş merkezi olarak hizmet vermekte. Çocuklu ailelerin yanı sıra gençlerin de uğrak merkezi olan, mutfaklarının lezzetlerini tadabileceği, çocuklarınız oyun alanlarında sıkılmadan oyununu oynarken, sizin alışverişinizi rahatça yapabileceğiniz bir yaşam alanı.

AVM sektörünün yıldızı olan Optimum Outlet’e girdiğinizde size güler yüzü ile karşılayan güvenlikten geçtikten sonra düzenli bir şekilde dizayn edilen mağazalar ve buz pateni ilginizi çekiyor.

ZİYARETÇİLER İÇİN VAZGEÇİLMEZ BİR AVM

Yerli ve yabancı birçok markayı aynı çatı altında buluşturan Optimum Outlet, ziyaretçi memnuniyetine de ayrı bir önem veriyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak isteyen ziyaretçiler için vazgeçilmez bir alışveriş merkezi olmayı başarmış.

7’den 70’e her yaştan insanın aradığını bulabileceği Optimum’da çocuklu aileler de düşünülmüş. Çocuklarınız oyun alanlarında oynarken yada  düzenlenen etkinliklere katılırken siz alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

OPTİMUM’DA GENÇLERDE UNUTULMADI

Optimum’da gençler de unutulmadı. Gençlere yönelik her türlü alışveriş yapabilecekleri mağazalar, arkadaşlarıyla birlikte eğlenebilecekleri sinema, bowling ve oyun alanları ile sohbet edebilecekleri nezih cafeler mevcut.

Karnınız acıktığında Türk ve dünya mutfağının birbirinden ünlü ve önemli firmaların bulunduğu kata çıktığınızda o kadar çeşitli yiyecekler ile karşılaşıyorsunuz ki acaba ne yesem diye kafanız karışabilir. Sipariş verdiğiniz yiyecekler sizlerin gözü önünde tamamen hijyenik bir şekilde hazırlanıp sunuluyor.

GÜNÜN YORGUNLUĞUNU TERASTA ATABİLİRSİNİZ

Şunu asla unutmayın Optimum Outlet’e girdiğinizde kafanızdaki bütün soru işaretlerini bir kenara bırakın. Ayakkabı yenileme servisinden bankaya, bebek bakım odasından eczaneye, kuaförden kuru temizlemeye, başkent doğalgaz noktasından mescit’e her şey düşünülmüş. Hatta seyahat acentelerini de bulabiliyorsunuz.

Optimum Alışveriş Merkezi eğlence ve aktiviteler içinde renkli ve canlı bir ortam sağlamak için eğlence mekanlarıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor. Rengarenk ve fonksiyonel oyun grupları ile bambaşka bir dünyanın sunulduğu Optimum Outlet oyun alanlarında, çocukların güvenle oynayabileceği aynı zamanda zihinsel ve fiziksel gelişimlere katkıda bulunabilecek oyun alternatifleri de yer alıyor.

Optimum Outlet sadece bir AVM özelliği taşımıyor. Yıl boyunca düzenlediği kampanyalar ile sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği çocuk aktiviteleri ve desteklediği sosyal sorumluluk projeleri ile de ziyaretçilerinin beklentilerine her alanda yanıt veren bir özellik sergilemekte.

Günün yorgunluğunu teras kata çıkarak, kahvenizi veya çayınızı yudumlayarak atabilirsiniz.

AYDA 1 MİLYON ZİYARETÇİYE HİZMET VERİYOR

Vizyondaki filmleri izlemek isterseniz eğlence katında bulunan sinema salonuna gitmeniz yeterli olacaktır.  9 sinema salonunda vizyona çıkan son sinema filmleri rahat ve nezih bir ortamda izleyebilirsiniz. Ayrıva Optimum Outlet’de 5 D sinema salonuda mevcut.

“Kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi” sloganıyla hizmet veren Optimum Outlet, kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir çekim noktası haline gelmiş. Eryaman, Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Çankaya, Yenimahalle ve Ümitköy gibi bölgelere yakınlığı ile geniş müşteri profiline sahip olan Optimum Outlet, Ankara Çevre Yolu, İstanbul Çevre Yolu ve Ayaş Yolu’nu bağlayan bir noktada olması nedeniyle bölgenin tek merkezi olarak ayda ortalama 1 milyon ziyaretçiye hizmet vermekte.

 

Google Analytics Alternative