Avrupa’nın En Büyük Bebek Mağazası BabyMall, 30 Ocak’ta muhteşem bir açılış ile Çukurambar ParagonTower’da 2. mağazasını Ankaralılarla buluşturdu. Açılışa özel %80’e varan indirimlerle kaliteyi ucuza alan tüketiciler mağaza içerisinde adeta izdiham yarattı
1 yılda %50 büyüme !

2014 yılında, Tüm Avupa’yı ‘Dev Anne ve Bebek Mağazacılığı’ ile tanıştıran BabyMall, geçtiğimiz yıl %50 büyüme göstererek anne ve bebek ürünleri sektöründe zirveye oturdu. Kaliteli ürünleri, zengin ürün gamı, uygun fiyatı, sosyal donatıları sayesinde tüm anne ve anne adaylarının adeta ikinci evi haline gelen BabyMall, bünyesinde bulundurduğu oyun parkı, seminer alanı, emzirme odası, bay-bayan mescidi ile misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Kısa zamanda büyük başarı yakalayan BabyMall’ün Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özelcan, açılışta mutluluğunu şu sözler ile ifade etti:

“Bizlere bu mutluluğu yaşatan, bize güvenen, kendilerine verdiğimiz değeri karşılıksız bırakmayan tüm Ankaralılara teşekkürlerimi iletiyorum. Burada, bizler birer aile gibiyiz. Buraya gelen müşterilerimiz de kendilerini evlerinde hissediyor. Çocukları oyun oynarken kendileri alışveriş yapabiliyor, bebekleri ve kendileri için gerekli olan tüm ürünleri bir arada bulabiliyorlar. Dünya markası binlerce kaliteli ürünü aynı çatı altında, aile samimiyeti ile müşterilerimize sunduğumuzda da mükafatını kelimelerle anlatılmayacak bir gururla yaşayarak alıyoruz. Bir çocuğun girmek için can attığı, bir anne adayının eşi ile birlikte ürün seçerkenki mutluluğu, yeni teyze olacak bir bireyin yeğenine alacağı hediyeyi seçerkenki heyecanı inanın ki görülmeye değer. Aradığını bulmanın mutluluğu her müşterimizin yüzüne yansıyor ve bu mutluluk bizleri her gün bir adım daha ileri gitmemiz için cesaretlendiriyor. BabyMall’ün kısa sürede büyümesinin bir sebebi ürünlerimizin kalitesi ve uygun fiyatı ise diğer sebebi de sıcakkanlı Ankaralıların bizlere duyduğu güvendir.”

“Avrupa’ya yürüyoruz”

Açılışta tüm misafirleriyle yakından ilgilenen Özelcan, 2. yıllarında 2. mağazalarıyla başarılarını taçlandırdıkları BabyMall’ün gelecek yıl yeni şubelerle tüketicilerle buluşacağının da sinyallerini verdi.  Asıl hedeflerinin tüm Avrupa’ya BabyMall kalitesini götürmek olduğunu belirten Özelcan, sağlam adımlar atmak için basamakların birer birer çıkılmasına dikkat ettiklerinin altını çizdi.

Davetlilerin, medyanın ve Ankaralıların yoğun ilgisinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Özelcan, kalitenin her zaman ödüllendirileceğini belirtti. Büyük indirim avantajından yararlanmak isteyen Ankaralıların akınına uğrayan mağazadaki ürünler saatler içerisinde tükendi.

“Mağazacılık ekip işidir”

Ürün kalitesinin önemi kadar müşteri memnuniyetinin de önemli olduğunu belirten Özelcan, kalifiye personelin önemine dikkat çekti. Personellerine hizmet içi eğitim verdiklerini belirten Ahmet Özelcan, son olarak şunları aktardı:

“Mağazacılık ekip işidir. Bir ürün her ne kadar kaliteli olursa olsun satış temsilcisinin tüketiciye olan tavrı kötü ise müşteri o mağazaya bir daha gelmez. Bizim olmazsa olmazlarımızın arasında yer alan güler yüzlülük ve mutlak müşteri memnuniyeti hızlı büyümemizdeki en büyük etkenlerden bir tanesi olmuştur. Bu sebeple, bugün burada çalışan ekip arkadaşlarım başta olmak üzere; tüm misafirlerime, basın mensuplarına ve Ankaralılara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. ”

Google Analytics Alternative