Büyük ilgiyle takip edilen Ankara Dizisi “Beni Affet”in başrol oyuncuları 22 Kasım Pazar günü Ankara Optimum Alışveriş Merkezin de hayranlarıyla buluşacak.

Hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Beni Affet dizisinin sevilen oyuncularından Gaye Turgut Evin (Bahar) ve Deniz Evin (Umut) 22 Kasım Pazar günü saat 16.00’da Ankara Optimum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek imza günü etkinliğiyle sevenleriyle bir araya gelecek. Her bölümünde seyircisine ayrı bir aksiyon ve heyecan yaşatan Ankara dizisi Beni Affet oyuncuları severleriyle sohbet edip imza dağıtacak. Sevilen dizinin oyuncuları Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin yoğun set günlerinden kopup Ankara Optimum Alışveriş Merkezin de dizi severlerle keyifli bir hafta sonu geçirecek.

Ankara Optimum Alışveriş Merkezin de gerçekleşecek imza günü etkinliğiyle Beni Affet dizisi seyircisi sevilen oyuncularla tanışma ve sohbet etme fırsatı bulacak. Dizinin müptela seyircileri bu etkinlikle Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin’i yakından görme şansına sahip olacak.

 

 

Google Analytics Alternative