amatist

Aslında beni pek çoğunuz tanıyor ve kullanıyor, bu beni çok mutlu ediyor. Rengim eflatundur, eflatunun tüm tonlarını içimde taşıyorum. “kristal kuvars” grubundanım. Brezilya, Uruguay, Meksika, Fas ve Türkiye’de bulunurum.
Amacım ruhsal farkındalığınızı arttırmak ve varlığınızın kutsallığını hatırlatmaktır. Enerjinizi temizleyip arttırarak dönüştürürüm. Ayrıca çevrenizdeki enerjileri de temizleyip dönüştürürüm. Dengesiz enerjilerden korunmak için beni kullanabilirsiniz. Sizi rahatsız eden takıntılı düşünceleri uzaklaştıran, yatıştırıcı bir etkim vardır. Beni taşıyan kişinin genel dayanıklılık hali güçlendiririm. Negatif güçleri pozitife çevirerek, düşüncelerinizi ve hislerinizi berraklaştırırım.
Cilt hastalıklarında çok etkiliyimdir, cildinizi sıkılaştırarak dış etkenlere karşı dayanıklılık sağlarım. Sakinleştirici etkim sinir sistemi ve kalbi de etkilediği için tansiyonu dengelerim, migren, kasılma ve gerginliklerde de etkiliyim. Endokrin ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kanı temizler ve enerji veririm.

Ametist
Beni avcunuzun içene alıp sevgiyle bana baktığınızda size bütün enerjimi aktarırım. Ama sizden başka kimse bana dokunmasın lütfen. Ben bir tek sizle bağlantıda olduğumda daha etkili olurum. Bakımımsa çok kolaydır, ayda bir kere akan ılık suda tutun beni, bu kadar kolay. Enerjim güçlü olduğu için yükleme yapılmaya ihtiyaç duymam.
crystalsugilite

 

Serpil.Ö.Y.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative