Türkiye’nin en çok sevilen markalarından Beypazarı Doğal Maden Suyu “2015 Avrupa Kalite Ödülü” almayı başardı

Lob’inEurope tarafından gerçekleştirilen 8. International Europan Quality Summit (Avrupa Kalite Zirvesi), kalite bilincini geliştirmek ve iş dünyasının iletişimini sağlamak amacıyla Londra’da yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Lob’inEurope, bu önemli zirvede Southbank Üniversitesinde Türkiye’nin önde gelen sanayici ve iş adamlarının, bilgi, birikim ve deneyimlerini aktarmasına da fırsat verdi. Lob’inEurope tarafından gerçekleştirilen sektöründe güvenilir, ekonomik ve inovasyona yönelik başarılı çalışmaları ilke edinen firmalara verilen “2015 Avrupa Kalite Ödülü” 2010-2011-2012-2014 yıllarından sonra bu yıl da Beypazarı Maden Suyu’na verildi.

3_ab_kalite_odulu_de_beypazari_maden_suyunun

İkinci ödül de kaliteye verildi
Lob’in Turkey tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Uluslararası Tüketici Zirvesi” 28’inci yılını büyük bir törenle kutladı. 28 yıldır kesintisiz devam eden Tüketici Zirvesi bu yıl; Yeni Tüketici Kanunu, Taslak halindeki Rekabet Kanunu’nu, tüketici ve iş güvenliği sorunlarını, Tüketici Hakem Heyetleri’nin yasal çerçevesi ve kamu otoritesinin yaklaşımını ele aldı. 28. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde, tüketici kültürünün yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için çalışmalar yapan markalar yaşanmış başarı öykülerini paylaştı. Zirve kapsamında düzenlenen törende Beypazarı Doğal Maden Suyu da “2015 Lob’in Kalite Ödülü” almaya hak kazandı.

Saatte 300 bin kişi Beypazarı diyor
Büyük bir gurur yaşadıklarını dile getiren Beypazarı Doğal Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan; “Maden suyu yönünden zengin kaynaklara sahip olan ülkemiz, elindeki kaynağın değerini bilsin ve daha sağlıklı yaşasın diye elimizden geldiğince, üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz. Bu işe verdiğimiz emek, ayırdığımız ve harcadığımız bütçeden daha büyük. Firmamız saatte 300 bin adet şişe dolum kapasitesine sahip bulunuyor. Bu da şu demek saatte 300 bin kişi bizi tercih ediyor. Beypazarı Maden Suyu’nu 17 ülkeye ihraç ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative