taurus

TUTKU, AŞK, PARA DENGE, ESNEKLİK

 

Boğa, toprak elementinin sabit nitelikli burcudur ve para, mal varlıkları, toprak ve toprağın simgelediği değerleri, maddi kaynaklarımızı, aşkı, sevgiyi, evliliği, sanatsal konulardaki beklentilerimizi belirleyen burçtur.

Bu dolunayda ana tema maddi güven olmakla birlikte, gayrimenkul ve topraktan elde edilen gelirler, zenginlik, başarı, cinsel doyum, aşk, sevgi, cazibe ve sanatsal yaşamda ön plana çıkmakta. Bu konularla ilgili aşırı talepkar olabiliriz, manevi ve maddi anlamda kendimizi güvende hissetmek için. Bu güvenlik duygusunu sağlamak adına atılacak adımlarda ego tuzağına düşmemeye dikkat etmekte fayda var. Yukarıdaki konularla ilgili isteklerimizde ego ve hırslar ön planda olursa, bu konularla ilgili çatışmalar yaşanabilir. Özellikle 11-15 Kasım gökyüzü enerjileri bu konuların daha da büyümesine ve patlamalar oluşmasına neden olabilir. İsteklerimizin ego, hırs kökenli olup olmadığına çok dikkat etmeliyiz. Dengede ve esnek olmakta fayda var.

Ayrıca Boğa burcunun temsil ettiği;  boyun, boğaz, ense, ses telleri, bademcik, troid, solunum yolları, çene ve kulak altı bezlerine bu dönemde dikkat etmeliyiz ve bu bölgelerle ilgili operasyonlardan uzak durmaya çalışmalıyız.

Gökyüzünün bu enerjileri 2 gün boyunca bizi tetikleyeceğini ve bu tetikleme ile aldığımız kararların ve edindiğimiz fikirlerin, yargıların bizi uzun süre etkileyeceğini unutmamamız iyi olacaktır.

Özetle; hayatımızdaki istikrarı sağlamak adına maddi konularda ve aşk ilişkilerinde karar alma durumunda olabiliriz, ego tuzağına düşmeden, dengede kalarak ve esnek bakış açısıyla ilerlememizde fayda var.

 

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative