Çok kategorili mağazacılığın öncü ismi Boyner Büyük Mağazacılık büyümeye devam ediyor. Diyarbakır’da 3’üncü ve Adapazarı’nda ise ilk Boyner Mağazası geçtiğimi günlerde açıldı

Diyarbakır’ın uğrak alışveriş merkezlerinden Forum Alışveriş Merkezi ve Adapazarı’nın gözde alışveriş merkezlerinden Agora Alışveriş Merkezi en yeni Boyner Mağazalarına ev sahipliği yapıyor.

Yeni mağazaları ile büyümeye devam eden Boyner Büyük Mağazacılık, ürün çeşitliliğinin yanı sıra avantajlı alışveriş fırsatlarını, satış ve satış sonrası servis anlayışını, güler yüzlü personelini, müşteri memnuniyeti önceliğini ve keyifli ortamını Türkiye geneline taşımayı hedefliyor.

Toplam 38 ilde 135 mağaza ile hizmet veren Boyner Büyük Mağazacılık,  hizmet verdiği bölgelerde istihdam sağlamanın yanı sıra toplumsal değer yaratmayı da her zaman öncelikleri arasında tutuyor. Perakende sektörünün öncü kuruluşu Boyner Büyük Mağazacılık, mağazalarındaki zengin ürün ve marka çeşitliliğiyle, müşterilerine her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyor. Koşulsuz müşteri mutluluğu için kurguladığı kampanyalar ve avantajlı ürün fiyatları ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere çalışan Boyner Büyük Mağazacılık, büyümeye ve mağazalarına birbiri ardına yenilikler getirmeye devam edecek.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative