Sanat dünyasının efsane isimlerinden Çiğdem Tunç ve bir dönem podyumlara damga vuran Deniz Akkaya, Güllüm Show Azize ve evlilik programlarının başarılı ismi Sinem Yıldız muhteşem bir şova imza atacak

25 Ekim Pazar günü Banu Noyan organizasyonuyla Bursa Anatolium’da gerçekleşecek olan “Altın Günü” hanımların vazgeçilmez geleneklerinden birini ayağınıza getirecek. Sanat dünyasının 4 ünlü ismi Çiğdem Tunç, Deniz Akkaya, Fehmi Dalsaldı, Sinem Yıldız, geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıkacak.

Ardından “Kadınlar Altın Günü’nde ne yapar” sorusu üzerine, 10’ar dakikadan oluşan 3 ayrı skeçle tiyatral bir gösteri sunacaklar. Şu an kadınların en çok izlediği ve bir araya geldiklerinde en çok konuştukları reyting rekorları kıran TV programları sahnede canlandırılacak. Çiğdem Tunç, Deniz Akkaya, Fehmi Dalsaldı ve Sinem Yıldız, “Derdi İzdivaç”, “Bu Tarz Kimin?” “Mine Şanlı’yla Arayan Bulur” isimli skeçlere konuklara unutulmaz bir şov sunacak.

Ayrıca, Fehmi Dalsaldı, çok sevilen ünlü taklitlerini de  sahnede canlandıracak. Ardından da şanslı Bursalı hanımlara altın dağıtılacak.  Anatolium AVM Bursa’da düzenlenecek organizasyon 25 Ekim günü saat 15.00’te gerçekleşecek.

Google Analytics Alternative