Ankaranın ilk ve tek alışveriş yayını olan gazetemiz Çarşı Alem, sektör ayrımı yapmadan yaptığı yayıncılığı her kesimden büyük ilgi görüyor. Gazetemiz Ayın ve Yılın alışveriş firmalarını belirliyor

Her ayın ilk haftasında, aylık periyotlar halinde çıkan gazetemiz, Kızılay Meydanı Metro girişlerinde, Kavaklıdere, Bahçelievler, Balgat, Çayyolu, Yenimahalle bölgelerinde ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Gazetemiz ayrıca Ankara ATO Congresim’da düzenlenen YAPIDECOOR ve ANKAF MOBİLYA FUARLARININ basın sponsorluğunu yapmıştır.

Çarşı Alem, Ankara’nın ilk alışveriş gazetesi olma özelliğinden sonra, yine bir ilk’e imza atıyor. Gazete çalışanlarımız artık birer fahri müfettiş olarak alışveriş sektörlerinde hizmet veren firmaların, mağazaların müşteri ilişkileri, mağaza konsepti, ürün kaliteleri, sektör de ki devamlılığı, temizliği, sosyal ve kültürel çalışmalarını gibi kriterleri gözlemleyerek oluşturacakları rapor sonucunda 30 ayrı firmaya gazetemiz tarafından AYIN FİRMASI Sertifikası verilecek.

Yine, Ankara’da bir ilk olacak olan 2016 Şubat ayı içerisinde yapılması planlanan YILIN ALIŞVERİŞ ÖDÜLLERİ’ni ise Ayın Firması olarak Sertifika verilen firmalar arasından, tarafımızca oluşturulacak jürinin değerlendireceği firmalara yılın firması ödülü verilecektir.

 

Google Analytics Alternative