Cumhuriyet Lezzet Dünyası 30 yılı aşkın tecrübesini Çukurambar’da BEYOĞLU HALİMBEY markasıyla taçlandırdı

Öğlen açılan mekan dakikalar öncesinde dolmaya başladı. Başkentlilerin ve bürokrasinin yoğun ilgi gösterdiği açılışta renkli görüntüler kaydedildi.

Açılış kurdelesini dualarla ve eski Enerji Bakanı ALİ COŞKUN, Bursa Milletvekili BEDRETTİN YILDIRIM, ATO Başkanı SALİH BEZCİ, Kazan Kaymakamı MURAT DURU, Yenimahalle Belediye Başkanı FETHİ YAŞAR ile birlikte kesen Cld Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı HALİM AKSOY; ‘’Hayırlara vesile olur inşallah’’ temennisi ile açılışı gerçekleştirdiler.

cumhuriyet lezzet dünyasi 2

Yoğun ilgi karşısında memnuniyetini dile getiren HALİM AKSOY: ‘’ 30 yılı aşkın Fırıncılık tecrübemize restoran ve pastayı da ekleyerek başkentlilerin takdirini kazandık. Ankara’nın köklü markası olan CLD’mize Mustafa Kemal’de ASMALI BALKON, Balgat’ta ZEYTİN AĞACI, Çukurambar’da da BEYOĞLU’NU ekleyerek toplamda 12 şubeye eriştik. Bu yoğun ilgi bize doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösteriyor. 12 şube ve markamızla 1100 kişiyi istihdam etmekten ve birlikte büyümekten büyük mutluluk duyuyor, bugün de bizi yalnız bırakmadıkları için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Açılış sonra sonrası Karadeniz Halk Oyunlarının horon gösterisi ve tulumun eşsiz sesiyle birlikte misafirlere yemek ve tatlı ikram edildi.

Google Analytics Alternative