Moda satış mağazası konseptiyle Ankara’nın Etlik semtinde 1998 yılında Musa DENGİZ tarafından kurulmuştur.  Kısa zamanda artan müşteri talepleriyle başkentin birçok semtinde şubeler açılmıştır. Kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla mağazalarımız MDFULLA adı altında birleştirilmiş, firmamız kurulmuştur.

MDFULLA Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde 50 şubesinde hizmet vermektedir. Amaç kaliteli ve güvenilir hizmetle 81 il ve dış yatırımlardır.
MDFULLA olarak zamanın gereği olan hızlı ve kolay alışveriş trendini yakalayabilmek, ihtiyaçları belirleyebilmek ve değerli müşterilerimizle daha yakın ilişkiler kurabilmek öncelikli amacımızdır.
MDFULLA olarak her geçen gün genişleyen ürün yelpazemizle müşterilerimize en iyi hizmeti verebilme amacıyla yolumuza hızla devam etmekteyiz.

Fulla Giyim, günceli takip ederek kendini sürekli geliştiren, yani YENİLİKÇİ; aldığı kararları hemen hayata geçiren, yani HIZLI; yakaladığı yenilikleri süratle hayata geçirirken bunları belirli süreçte yapabilen, yani  SİSTEMLİ; tüm bunları tedarikçilerine ve müşterilerine izah edebilen, alırken de, satarken de kimseyi üzmeyen, yani ANLAŞILIR ve ANLAYIŞLI firma yapımız ile;

 

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı hizmet ve kaliteli ürünler ile karşılayarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması sağlanmaktadır.
  •  Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimize şu anki ve gelecekteki beklentilerini üstün kalite ve hizmet güvenilirliğini sunmak,
  • Düzenlenen eğitimler ile çalışanlarının  sürekli olarak bilgilerini tazelemek,
  • Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak

 

FULLA

FULLA 3

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative