Çayyolu’nun merkezinde ilk çok katlı ofis projesi konseptiyle dikkat çeken Gold N State Ticaret Merkezi, tanıtım etkinlikleri kapsamında farklı sektörleri kendi temalarıyla ağırlıyor.

Çeşitli sektörlere yönelik oluşturulan özel etkinlik programı kapsamında sağlık temalı ilk organizasyon, doktorların ve eczacıların katılımıyla Ocak ayında başlayan etkinlik Gold N State satış ofisinde gerçekleşti. Aynı ay içerisinde ikincisi düzenlenen ve aralıklarla devam eden tanıtım organizasyonlarında çeşitli sektörlerin ileri gelenleri özel olarak ağırlandı.

Etkinliklerde sektörlere yönelik mimari detaylarla hazırlanan ofis çalışmaları da görsel anlatımlarla davetlilere sunuluyor. İnşası devam eden özel ofis tiplerinin ise yakın zamanda tamamlanması planlanıyor.

Gold N State, Ankara’da gerçekleştirdiği güçlü projelerle saygın bir kuruluş olarak tanınan NFN İnşaat A.Ş. tarafından inşa ediliyor. 2016 yılı sonunda tamamlanması öngörülen proje, bölgenin kurumsal ve prestijli iş merkezi ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

Proje hakkında bilgi veren NFN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk  “Gold N State” markasıyla bölgenin tek çok katlı ofis konseptini geliştirerek prestijli bir adım attıklarını belirtti. Öztürk yaptığı açıklamasında: “Merkezi bir konumda ve donanımlı bir ofiste iş potansiyelini güçlendirmek isteyenlere değerli bir yatırım fırsatı sunduk. Projemize birçok sektör mensubunun ihtiyaçlarını karşılayan yapısal nitelikler ekledik ve gerçekleştirdiğimiz tanıtım etkinliklerinde projemizin artılarını anlatıyoruz ve misafirlerimizi Çayyolu’nda ticaretin en iyisi olmaya davet ediyoruz.” dedi.

NFN İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk tarafından yapımının her aşaması titizlikle takip edilen Gold N State, şirketin bugüne dek yaptığı Tübitak Uzay Kontrol Merkezi, İshakağa Villaları, Maya Sağlık Merkezi Moda City, N City iş yerleri ve konutları gibi Ankara’ya renk katacak önemli bir adım olarak görülüyor.

 

 

Google Analytics Alternative