Başkent Ankara’nın en özel bölgelerinden Oran’da kapılarını açan One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ünlü sanatçı Hande Yener’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Özellikle kadın ve çocuklara hitap eden zengin marka karmasıyla ‘dişi AVM’ olarak öne çıkan One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, eğlenceli etkinlikler ve ünlü sanatçıları ‘hafta sonu partisinde’ Ankaralılarla buluşturacak.
Etkinliklerin ilk gününde geçtiğimiz yıla şarkılarıyla damga vuran isimlerden ünlü sanatçı Hande Yener sahne alacak.
Yener, havai fişek gösterisi sonrası 26 Aralık Cumartesi günü saat 18.00’de şarkılarını sevenleriyle söyleyecek. DJ Çağın Kulaçoğlu da annesi Hande Yener’e One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi sahnesinde eşlik edecek.

Yalçıntaş da One Tower AVM’de olacak
“İncir” şarkısıyla geniş kitlelerin tanıdığı müzisyen İlyas Yalçıntaş ise 27 Aralık Pazar günü saat 15.00’te, Radyo Müzik’in One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden yapılacak canlı yayınına konu olacak.
Minik misafirleri de unutmayan One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, eğlenceli etkinliklerle çocukların hafta sonuna neşe katacak.
One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hafta sonu partisinde Noel Baba kukla ve maskenin yapılacağı çocuk atölyesi; aralarında sihirbaz ve Bubble Show’un da olduğu eğlenceli sahne gösterileri ile bando korteji yer alacak.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative