HTC’nin yeni nesil akıllı telefon modeli One E9 için ilk görseller gelmeye başladı! Dev bir ana kameraya sahip cihazın tüm sızıntı görselleri!

HTC’nin geçtiğimiz yıl kullanıcılarının beğenisine sunduğu, hatta yenilikçi bir akıllı kılıf ile tercih edilebilirliğini arttırdığı One M8’in hemen ardından, plastik kasalı ve daha makul fiyatlı One E8 modelini satışa sunmuştu. Geçtiğimiz hafta yeni nesil üst seviye akıllı telefon modeli One M9’u tanıtan HTC, geçen yılki stratejisi öyle görünüyor ki geçerliliğini sürdürüyor.

TENAA tarafından sızdırılan görsellerde, HTC’nin uygun fiyatlı ve plastik kasalı One E9 modeli birkaç açıdan net olarak gösterilmiş. Akıllı cihazda dikkat çeken özellikler arasında dev bir kamera da yer alıyor. E9’un etiket fiyatını uygun yapan, sanıyoruz ki yalnızca kasası. Donanım özellikleriyle M9’u aratmayan cihazın teknik detaylarını da detaylandıralım.

5.5 inç büyüklüğünde ve 1440 x 2560p çözünürlüğünde bir ekran teknolojisiyle karşımıza çıkan One E9, işlem hızını 8 çekirdekli MediaTek işlemcisinden alıyor. 3 GB Ram ve aynı anda aktif olarak çalışabilen çift SIM kart desteği sunan akıllı cihazda 2800 mAh batarya kullanılarak yine maliyetin düşürülmesi hedeflenmiş.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen One M8 modelinde 4K Ultrapiksel kamera kullanılırken E8 modelinde ise 13 Megapiksel kameraya yer verilmişti. Firma, bu yıl M9 modelinde 20 MP ana kameraya yer vermişti. Bakalım E9’deki kullanılacak kameranın megapiksel değeri ne olacak. Bu ve birkaç teknik özellik daha gizemini korumaya devam ediyor.

htcHTC-One-E9

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative