İÇİNDEKİ DOĞALLIĞI, RENKLERİ VE ÖZGÜRLÜĞÜ HİSSEDECEKSİNİZ…!

   Amerikalı bir tasarımcı olan Paul Ropp, tasarımlarında Batı’nın fonksiyonelliğini ve modernliğini 20 yıldır yaşadığı Bali’nin etnik tarzıyla birleştirerek, sezon ve zaman kaygısı olmayan etnik çizgilere imza atıyor.

0034_PAULINA RED 4

Tek seri olarak sınırlı sayıda üretilen koleksiyon tamamen doğal, saf ipek ve keten kumaşlara el işlemesi motifler çalışılarak hazırlanıyor.

0032_PAULINA PURPLE 2B

Koleksiyonun parçaları Hindistan pamuğundan ve ince kaşmir kumaşla birleştirilen, el işlemesi işçiliği, yılların tecrübesi ile tasarımlara aktarılmıştır.Yazlık koleksiyonda, sıcak ve tropik iklim şartlarının ilk şartı haline gelen narin keten dokumalar kullanılırken, Kış koleksiyonunda etnik motiflerin el işçiliği ile hareketlendirildiği kaşmir ve yünlü kumaşlar tercih edilmiştir, göz alıcı detaylar bezenerek yeri almıştır. Değişik ve ayrıcalıklı bir tarz sahibi olan kitleye hitap eden marka; Amerika, İtalya, Güney Fransa, Güney Afrika, İsveç ve Yunanistan gibi ülkelerde Paul Ropp adıyla satışa sunuldu.

0033_PAULINA RED 3B

5 Sene boyunca  Bodrum Türkbükü’nde Fokus Grup  tarafından açılan Paul Ropp kısa zamanda İstanbul sosyetesinin göz bebeği haline geldi.Türkiye ,  Paul Ropp ‘ürünlerinin satışları şu anda sadece  İnternet Üzerinde yapılmakta olup, Fokus Dükkan “Özel Tasarım E-Ticaret “ sloganı doğallığın ve kalitenin öncülerinden olmaya devam etmektedir.

Her yıl bir klasik olan “PAUL ROPP GARAJ SALE “  Bu yılda , % 70 indirimle başladı.

 

DOĞALLIĞI, RENKLERİ VE ÖZGÜRLÜĞÜ HİSSETMENİZ İÇİN…

6

Web Sitesine Ulaşın : http://www.fokusdukkan.com/GIYIM,LA_130-2.html#labels=130-2,168-3&stockOnly=&type=catalog&searchalpha=&searchprice=&tp=1/ Web Sitesine Ulaşın :http://www.paulropp-tr.com /

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative