İstanbul Optimum Outlet Tatil Çekilişi Kampanyası ile ziyaretçilerine, Çeşme Sheraton Hotel’de 15 – 20 Ağustos günleri arasında 5 gece 6 gün konaklama fırsatı sunuyor

Kaliteli markaların ürünlerini, yıl boyunca uygun fiyatlarla misafirlerine sunan ve renkli etkinlikleriyle de alışverişi eğlenceye dönüştüren İstanbul Optimum Outlet, şimdi de yeni tatil kampanyası ile bambaşka bir heyecana imza atıyor. 27 Nisan’da başlayan ve 14 Haziran’a kadar sürecek olan Tatil Çekiliş Kampanyası’nda, çekilişe katılanlar arasından 10 Optimum Club üyesi Çeşme Sheraton Resort Hotel & SPA’da, 5 gece 6 gün, 4 kişilik tatil kazanma şansı yakalayacak.

27 Nisan – 14 Haziran günleri arasında düzenlenecek olan kampanya kapsamında; aynı gün içerisinde toplamda 125 TL’lik alışveriş yapan Optimum Club üyesi ziyaretçiler, 1 çekiliş hakkı kazanacak. Her 125 TL’lik alışverişe verilecek çekiliş numaralarıyla şansını artıracak olan ziyaretçilerin, alışverişlerini belgeleyen fiş veya faturaları ile danışma bankosuna giderek Optimum Club formunu doldurmaları yeterli olacak. Noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş sonucunda 10 Optimum Club üyesi, Ege Bölgesi’nin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Çeşme’de tatil yapmanın keyfini çıkaracak.

Google Analytics Alternative