Yazın kavurucu sıcaklarına rağmen Yavru Vatanda eğlence hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen ve Kıbrıs’ın En Büyük Moda Organizasyonu olan “Kuzey Kıbrıs Fashion Show” da sergilenen defile büyük ses getirdi
Modacı VOLKAN ARIKANOĞLU’ nun  muhteşem bir defile ile açılışını yaptığı organizasyonda Model Onur Göçer için hazırladığı  transparan elbise büyük ilgi gördü. Şenay Akay’ın sunuculuğunu üstlendiği defilede Tuğba Altıntop, Tuğçe Melistürk, Tuğçe Sarıkaya, Çiğdem Özdemir,  Günay Musaveya ve birçok ünlü manken yer aldı.

Organizasyona Büyük Katılım

SİNEM TÜMER’in imzasını attığı ve Kıbrıs’ın turizm markası ASTRA’ nın sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda Ayşe Hatun Önal ve Avustralyalı şarkıcı Faydee sahne aldı.
Reklam camiasının öncü kuruluşlarından BUZ REKLAM AJANSI AJANS BAŞKANI KORAY UYGUR’un da eşlik ettiği gecede düzenlenen sürpriz dans gösterileri izleyenleri adeta büyüledi.

 

Türkiye ve Kıbrıs’ın önde gelen iş, sanat, spor ve cemiyet dünyasının da yoğun ilgi gösterdiği organizasyondaki defile izleyicilerden tam not aldı.

Google Analytics Alternative