Ankara’nın ilk Anne, Bebek, Çocuk ve Oyuncak Fuarı, 14-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Domino Expo tarafından ATO Congresium’da, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı destekleri ile düzenlenecektir.

Kidex Expo’da çocukların çok sevdiği Pepee ‘nin 70’şer dakikalık Canlı Müzikal Şovları, Özel Defileler, Eğlenceli Yarışmalar yapılacak. Ayrıca salonlarımız dahilinde Çocuk Oyun Bakım Alanları ve bazı Blog Anne Gruplarının çeşitli eğlenceli aktiviteleri yer almaktadır. Kidex Expo, 4 gün boyunca Ankara ve civar illerden gerek Toptancı gerekse de Perakende satış yapabilecekleri Nihai Tüketiciler tarafından ziyaret edilecektir.

Ankara’da yıllardan beri fuar merkezi olmadığından sektörel fuarlar yapılamamaktaydı. ATO Congresium’un yapılması ile birlikte biz fuar firmaları olarak Ankara’da ihtiyaç dâhilinde bulunan sektörlere özel ihtisas fuarlarının fizibilitesini yaparak bu fuarları gün ışığına çıkartmaktayız. Anne, Çocuk Gereçleri ve Oyuncak Fuarı, fikirlerimizden sadece bir tanesi ve 14-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında da ilkini gerçekleştiriyor olacağız. Fuar kapsamında Türkiye genelinden ve bazı yabancı ülkelerden gerek üretici firmalar, gerekse de perakende ürün satışı yapan firmalar katılım yapmaktalar. Aldığımız geri dönüşler oldukça heyecan verici ve olumlu yönde.

Kidex Expo’ya Anne, Bebek, Çocuk ve Oyuncak sektörlerindeki tüm firmalar katılabilmektedirler. Örneğin Bebek bekleyen Hamile Hanımlardan, Bebekleri olan Ailelere, 3-12 yaş grubu çocukları olan ailelere kadar hemen her kesim fuarı ziyaret ettiklerinde kendileri ile alakalı Mobilya’dan Tekstil’e Eğitim’den Oyuncan gruplarına kadar değişik firmalar ve ürünler bulabilecekler. Diğer bir nokta da ise T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın, Yaşam Kordon Bankası’nın, Promete Eğitim Araçları Firmasının, Büyük Kolej’in, Güç Koleji’nin değişik ve faydalı konulardaki seminerleri fuarımıza renk katacaktır. Domino Expo olarak bu çalışmalara ilave olarak Sosyal Sorumluluk Projeleri Dahilinde, Lösev – Tegv – Çaçoy – Körev gibi kurumlara da ücretsiz stand alanları ve farklı imkanlar tanıyarak elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız.

Kidex Expo’da yukarıda saydığımız etkinliklerin yanı sıra çocukların çok sevdiği Pepee ‘nin 70’şer dakikalık Canlı Müzikal Şovları, Özel Defileler, Eğlenceli Yarışmalar yapılacak. Ayrıca salonlarımız dahilinde Çocuk Oyun Bakım Alanları ve bazı Blog Anne Gruplarının çeşitli eğlenceli aktiviteleri yer almaktadır. Fuarımızı ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz web sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative