Özgür ruhlu, maceracı Kiğılı erkeği; yeni sezonda güçlü, kararlı, dinamik ve şık görünümüyle fark yaratacak. Kiğılı, sonbahar kış koleksiyonuyla erkekleri gizemli bir yolculuğa çıkarıyor

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda tarz sahibi şehirli erkeğin güçlü, maceracı yanını ortaya çıkarıyor. Erkeğin, iş hayatında ve günlük yaşamda hem dinamik hem de şık görünmesini sağlayan Kiğılı koleksiyonu, stil sahibi ve rahat kombinasyonlar sunuyor.

Modern ve dinamik Kiğılı koleksiyonunda, denim gömlek ve Jeanlar erkeğin özgür ruhuna vurgu yapıyor. İş hayatında kararlı bir görünümün vazgeçilmezi ceketler, yine ceket kumaşından yelekler ile tamamlanıyor. Sezonun bir diğer trendi ise süveter yerine geçecek serin havaların tercihi triko ve örme yelekler. Üretim ve tasarım kalitesini yansıtan şık, dinamik, stil sahibi çizgiler Kiğılı 2015-16 Sonbahar/Kış koleksiyonunun belirleyicisi oluyor.

Hem ofiste hem günlük hayatta enerjik ve sportif görünüm için slim fit pantolon ve gömlekler dikkat çekiyor. Sezonun popüler kumaşı yün ise farklı ürünlerde kullanılıyor. İndigo renklerin, lacivert, gri ve mavinin ön planda olduğu Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda siyahın yerini marengo ve lacivert alıyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative