Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek satış ağını genişletiyor. Yurt içinde 67 şehrinde 225 mağaza ile hizmet veren Kiğılı, Sultanbeyli Atlaspark AVM’de açtığı yeni mağazasında da her yaştan erkeği koleksiyonlarıyla buluşturuyor

Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, İstanbul Sultanbeyli Atlaspark AVM’deki mağazasının açılışını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. 249 metrekare alan üzerine kurulu Sultanbeyli Atlaspark AVM mağazası, Kiğılı kalitesini yansıtan koleksiyonları ile erkeklere konforlu giyim ayrıcalığını sunacak.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı açılış ile ilgili yaptığı açıklamada: “Kiğılı olarak, Beyoğlu’nda ilk mağazamızı açmamızın üzerinden tam 46 yıl geçti. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteyi uygun fiyatla sunma anlayışımız doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında mağazalar açtık. Bugün 67 şehirde 225, yurt dışında ise toplam 37 mağaza ile hizmet veriyoruz. En yeni mağazamız olan Sultanbeyli Atlaspark AVM’deki Kiğılı mağazasıyla İstanbullulara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative