Tommy Hilfiger 2014 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonuna sıcaklık katan örgü kazaklar sezonun en popüler parçaları arasında yer alıyor. Örgü ve yün parçalardan oluşan kombinler kış stilinde dikkat çekiyor.

Kışın favori parçası aynı zamanda stilin pratik kurtarıcısı örgü kazaklar, Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonunun klasikleşen parçaları arasında yer alıyor. Balıkçı yaka kazaklar ve kalın örgüler geleneksel kış temasına gönderme yaparken, koyu ekoseler ile geniş kareli desenler koleksiyona feminen dokunuşlar katıyor.

Farklı renk ve modellere sahip kazaklar kış günlerine sıcacık stil alternatifleri sunarken skinny jeanler ve mini eteklerle gündüzden geceye uzanan zamansız bir şıklık sunuyor. Minimal şık bir estetiğin hâkim olduğu örgü kazaklarda etnik desenler, toprak tonları, kırmızı ve lacivert renkler ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda Tommy Hilfiger’ın 2014 Sonbahar/Kış koleksiyonunda ünlü İngiliz yün üreticisi Abraham Moon ile yaptığı işbirliği teknik ve estetik markada buluşuyor. Klasik çizgilere katılan teknik dağcılık dokunuşları koleksiyona özgür ve maceraperest bir ruh katıyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative