Gazetemizin LEZZETİ ALEM yazı dizisi devam ediyor. Gurmemiz Erol Sami SARAYHANOĞLU siz değerli okuyucularımız için Ankara’nın ayrıcalıklı restoranı VESPERNA’yı ziyaret etti.

Size bir yemekten çok daha fazlasını sunan VESPERNA Restoran 170 kişilik misafir kapasitesi, geniş bahçesi ve birbirinden farklı tasarlanmış 3 adet locasıyla yemeği bir sanata ve geçirdiğiniz zamanı keyifli bir etkinliğe dönüştürüyor.

içerisi

Gurmemiz Erol Sami SARAYHANOĞLU’nun VESPERNA Restoran izlenimleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

GÜNÜN HER SAATİNDE LEZZETE BENZERSİZ BİR YOLCULUK

Geçmişten gelen tatlar ve çağdaş dünyanın lezzetleri VESPERNA’nın özenle hazırlanmış menüsünde sizi bekliyor. Öğle, akşam ve bar menüsüyle VESPERNA sizi lezzetli bir yolculuğa davet ediyor.

ÖĞLEN servislerinde hafif kalorili salatalar, atıştırmalıklar, Akdeniz mutfağından sağlıklı zeytinyağlılar, leziz İspanyol mezeleri, Amerikan steak’ler, İtalyan makarnaları, balık çeşitleri, Uzakdoğu esintileri, Osmanlı ve Türk mutfağının birbirinden güzel örnekleriyle öğle yemeğiniz keyifli bir molaya dönüşüyor.

and güveci

AKŞAM yemekleri de VESPERNA’da çok özel. Dünya mutfağından akşam yemeğinin ruhuna yakışır atıştırmalıklar, mezeler, salatalar, et ve balık yemekleri ile enfes tatlılar gecenize lezzet ve eğlence katmak için özenle hazırlanıyor.

Hazırlanan her tabağın ayrı bir şölen olduğu VESPERNA’da yemeklerinizin yapım aşamasını size açılan mutfak penceremizden izleyebilir, bu etkileyici gösteriye ortak olabilirsiniz.

Tatlı tutkunlarını kendine hayran bırakacak lezzetler VESPERNA’nın zengin tatlı menüsünde sizi bekliyor. Ayrıca diyet ve diyabetik tatlı seçenekleriyle gecenin tadını gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.

salata

Taze sıkılmış meyve suları, aromalı kahveler, sağlıklı bitki çayları ve Ankara’nın en lezzetli kokteylleri için VESPERNA Bar’a mutlaka uğrayın.

Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen şaraplarını VESPERNA’da keşfedebilirsiniz. Lezzetli peynir çeşitlerinin eşlik ettiği zengin iddialı şarap menüsüyle keyif dolu akşamlar için yeriniz hazır.

Eğlence VESPERNA’da yemek kültürünün bir parçası. Canlı müziğin en güzel örnekleri yemeğinize eşlik ediyor.

yöneticiler

Adres: Söğütözü Cad. NO: 1 ATO Congresium Çankaya – ANKARA

Tel: 0312 286 08 90  – 0538 339 46 70 www.vesperna.com.tr – info@vesperna.com.tr

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative