Mavi Tuna Pastane & Bistro, Başkent’teki 3’üncü şubesini Çağla Şikel ve Ali Şan’ın yanı sıra Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, ANFA Genel Müdürü Ramazan Arslan, Ankaralı iş adamları ile çok sayıda davetlinin katılımıyla Çukurambar’da açtı.

mavi tuna 2

Açılışta konuşan Osman Gökçek, “Böyle güzel bir mekânı Ankara’ya kazandırdığı için Metin Gülbahar Bey’e teşekkür ediyorum. Çok güzel bir mekân olmuş” dedi. Mavi Tuna Pastane & Bistro sahibi Metin Gülbahar ve aile fertleri de açılışta konuklarıyla yakından ilgilendi.

mavi tuna 3

YEPYENİ TATLAR
Güler yüzlü personeli ile sınırsız hizmet veren Mavi Tuna Pastane & Bistro, Ankaralılarla buluşmanın gururunu yaşıyor. Menüsünde yer alan yepyeni tatlarıyla Başkentlilerin damak zevkine uygun tatlar sunan Mavi Tuna Pastane & Bistro, Ankara’da doğup önce bölgesel, sonra Türkiye çapında bir marka olmayı hedefliyor.

mavi tuna 4

Ankara’nın kalitede adeta bir simgesi konumuna gelmiş olan Mavi Tuna Pastanesi damak tadınıza yakışır nitelikte; ürünlerini, tamamen hijyen ilkelerine uygun şekilde üretip, her zaman taze ve lezzetli olarak, nitelikli ve güler yüzlü personel servisi ile sizlerin beğenisine sunarak; kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmak için çalışıyor.

Her sabah, günün ilk ışıkları ile birlikte, pastanenin yeni çıkmış her biri ayrı lezzette poğaça, açma ve börekleri ile sizlere sıcak bir günaydın demenin keyfini yaşıyor. Mavi Tuna da nefis kahvaltı çeşitleri ile “Sabah Sevincini” bistro çeşitleri ile de günün yorgunluğunuzu atacaksınız.

Kısaca Mavi Tuna Pastanesi sizlere günün her anında lezzet keyfi sunmanın heyecanını yaşıyor.

Pastane’de üretilen ürünlerin tamamı günümüzün en kaliteli malzemeleriyle yapılmaktadır.

Mavi Tuna hayallerinizdeki lezzeti sunuyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative