Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Türkiye’deki 8’inci yılında 88 üründe kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Mağazaların yanı sıra online alışveriş sitesinde ve mobil aplikasyonda geçerli kampanya ile fotoğraf makinesinden televizyona, cep telefonlarından harici disklere kadar pek çok elektronik üründe düşük fiyat avantajı tüketiciyi bekliyor

Media Markt, 8’inci yılına özel düzenlediği kampanyalarla tüketicilerine indirim festivali yaşatıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek kampanya kapsamında dünyanın en hafif ve ufak sensörüne sahip Canon fotoğraf makinesi 1,399 TL yerine 1,299 TL’den satışa sunuluyor.

400 gram ağırlığa sahip ürün, saniyede 4 kare fotoğraf çekim hızıyla kullanıcının en iyi görüntüyü yakalamasına imkan veriyor. Aynı kampanyada Intel Core i5 işlemci Lenovo dizüstü bilgisayar 1,999 TL yerine 1,699 TL’den; fotoğraf ve videoları yedekleyen taşınabilir disk Seagate ise 449 TL yerine, 329 TL’den alıcısını bekliyor. Ayrıca Lenovo marka akıllı telefonlar, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle birlikte 799 TL yerine 699 TL fiyatıyla dikkat çekiyor.

Stoklarla sınırlı kampanyada ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanı ve yine mağazadaki anlaşmalı banka köşelerinde kredi fırsatı da sunuluyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative