ATO Congresium Kongre ve Fuar alanında düzenlenecek 3. Ankara Mobilya Fuarı 8-12 Nisan tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşuyor

ankaff

Türkiye’de ve yurtdışında “Mobilya Fuarları” denince sektörde akla ilk gelen isimlerden olan,  mobilya üreticilerini dış pazarlarda ve Türkiye’de tanıtma alanında 15 yıllık fuarcılık hayatında birçok projeye imza atmış ve Ocak 2012’de kurduğu Arya Expo Fuarcılıkla çalışmalarını hızla sürdüren, Arya Expo Fuarcılık Genel Müdürü Arkan Uluçay fuar hakkında verdiği bilgilerde şunları söyledi;  “GL Events Fuarcılık A.Ş. ile Arya Expo Fuarcılık işbirliği ile gerçekleştirilen ve bu yıl 8 – 12 Nisan tarihlerinde 3. Kez kapılarını açacak olan ANKAFF 2015 3. Ankara Mobilya Fuarı’nın hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için unutulmaz bir organizasyon olacak.

Depositphotos_44021959_original

Ankara, mobilya sektöründe hem “ilk”lerin hem de “en”lerin şehri olarak kabul edilmektedir. Geleneksel yöntemle üretilen ve 1960 yılından beri adını “en sağlam, en doğal, en sanatçı ruhla işlenen mobilyaları” olarak duyuran “Siteler Ankara Mobilyası”  uzun yıllardır herkes tarafından bir marka olarak anılmaktadır. Başkent Ankara’daki üreticilerimizin ihtiyacı olan en önemli unsur “kendi farkını, mobilyasının özelliğini ve değerini doğru ifade edebilmektir.”dedi.

Arkan Uluçay sözlerine şöyle devam etti; “8-12 Nisan’da Congresium ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ANKAFF 2015 3. Ankara Mobilya Fuarı, geçtiğimiz yıl kurulan ANSİMOD’un (Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği) toplu katılımı ile zenginleşerek toplamda firmaların % 97’sinin “üreticilerden” oluştuğu yeni ve çok önemli bir etkinlik haline dönüşecek.

Yurtiçinden beklenen toptancıların yanı sıra yurtdışından profesyonel alıcıların da katılımı ile gerçekleşecek ANKAFF 2015, tanıtım çalışmaları ile de hem bölgesel, hem ulusal, hem de uluslararası alanlarda çok önemli bir kitleye erişim sağlamış olacak.

Depositphotos_60689253_original

Ziyaretçiler fuar alanında görsel olarak daha önce Ankara’da hiç görmedikleri yapısal bir uygulama ile de karşılaşacaklar. Congresium alt katta 12.000 m2 alan özel olarak bir mimari proje hazırlatılarak, toplam 45 adet olmak üzere ANSİMOD üyeleri için tek tip stantlardan oluşan bir sokak şeklinde tasarlandı. Asma ve ikinci katlarda da yaklaşık 40 ayrı firma için, farklı ürün gruplarında mobilya ile ilgili her şeyin bulunabileceği özel bir alan oluşturuldu. Fuara özgü mimari konsept ile herkesin keyifle gezeceği ve unutamayacağı bir fuar gerçekleştirilecek.

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Özgün mimarisi, konforlu ortamı ile ziyaretçilerine ayrı bir keyif veren Congresium ATO Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda profesyonel alıcıların yanı sıra tüketiciler için de üreticileri tanıma ve alışveriş fırsatı doğacak. Yüzlerce yeni model seçeneği sunulacak olan fuarda, evinize hayat verecek mobilyalarla buluşacaksınız. Bütün bir yıl boyunca el emeği göz nuru dökerek hazırlanan mobilyalarla ilgili her türlü bilgileri alabileceğiniz fuarla mobilyaya bakışınız değişecek. Bu yıl bir ilk olan çok özel resim koleksiyonunu da ANKAFF’da inceleme fırsatı bulacaksınız.

Google Analytics Alternative