Ankara’nın buluşma noktası Next Level Alışveriş Merkezi, birinci yılında Pepee ile çocuklara sürprizlerle dolu bir hafta sonu yaşattı.

AVM Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’nin etkinlik alanında 25-26 Ekim tarihlerinde gerçekleşen etkinlikte Ankaralı minikler ilk Türk çizgi kahramanı unvanına sahip Pepee ve tüm ailesiyle keyifli zaman geçirdi. Miniklerin merak ve ilgiyle izledikleri ve Pepee ile dans ettikleri gösterilerde, ailelerde çocuklarının mutluluğuna tanıklık etti.

Next Level’da Kido Fit ve Sanat Atölyeleri Devam Ediyor

Next Level AVM’nin birinci yıl kutlamaları sanat atölyeleri ve çocuklara sporu sevdiren Kido-Fit ile devam edecek. Next Level AVM etkinlik alanında 1-2 Kasım tarihlerinde kurulacak Kido-Fit spor ve oyun parkurunda çocuklar spor yapmanın keyfini yaşarken, yüz boyama, balon şişirme gibi farklı etkinliklere de katılabilecek.

Ekim ayı başından beri çocukların yoğun ilgi gösterdiği sanat atölyeleri 1-2 ve 8-9 Kasım tarihlerinde de devam edecek. Next Level AVM’de kurulan atölye masalarında profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek etkinliklerde, çocuklar hem el becerilerini geliştirmeye hem de her hafta farklı tasarımlara imza atmanın keyfine varacak.

Next Level AVM’de gerçekleşecek tüm birinci yıl etkinliklerine çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. Unutulmaz eğlence ve konserlere ev sahipliği yapan Next Level Alışveriş Merkezi’ndeki diğer etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative