Ünlü sanatçı Kenan Doğulu Başkent’i salladı. Eskişehir Yolu üzerinde bulunan Next Level AVM’nin peysaj alanında gerçekleşen dev konserde, Doğulu Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Ankara’nın buluşma noktası Next Level Alışveriş Merkezi, Kenan Doğulu ile muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Next Level AVM’nin ön peyzaj alanında gerçekleşen konsere Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi.

10. YIL MARŞI EŞLİĞİNDE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

AVM Partners tarafından yönetilen Next Level Alışveriş Merkezi’nde iki yıl aradan sonra Ankaralılarla buluşan Kenan Doğulu, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken, konser öncesinde, 10. Yıl Marşı eşliğinde gerçekleştirilen havai fişek gösterisi yoğun ilgiyle izlendi. Sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla Ankaralıların gönlünde bir kez daha taht kuran Kenan Doğulu tüm şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi.

ÜÇ HAYRANIYLA BULUŞTU

Next Level Alışveriş Merkezi konser öncesinde Kenan Doğulu hayranlarına müthiş bir sürpriz de hazırladı. Next Level Alışveriş Merkezi’nin facebook ve twitter hesapları üzerinden gerçekleştirdiği yarışmada “Neden Kenan Doğulu ile sen tanışmalısın?” sorusuna cevap veren ve fotoğrafını paylaşan üç şanslı kişi (Sudehan Yılmaz, Betül Kolağasıoğlu, Özge Seper) konser öncesine Kenan Doğulu ile bir araya gelme şansını elde etti.

ANKARA’NIN REFERANS PROJESİ NEXT LEVEL

Konumu ve mimari özellikleriyle Ankara’nın referans projesi kabul edilen Next Level, şehrin en hızlı gelişen aksları Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesişim noktasında. 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı ve 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Next Level; ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile Ankara’ya iş, yaşam ve alışverişin bir arada olduğu yeni bir tarz sunuyor.

Aralarında Liu Jo, Alberto Guardiani, Furla, BCBGMaxAzria, Berenice, Victoria’s Secret, Jo Malone, Weekend by Max Mara gibi Ankara’da ilk mağazalarını açan markaların da bulunduğu birçok ünlü  marka da Next Level Alışveriş Merkezi’nde.

Açık alan konsepti, kafe ve restoranları ile dikkat çeken Podyum Kat’ta yer alan ve AVM’nin galeri boşluklarına denk gelen tabanı şeffaf süs havuzları, gün ışığının ışık kırılmalarıyla AVM’ye ulaşmasını sağlanıyor.

next-level-haber-2 next-level-haber-3 next-level-haber-4 next-level-haber-5 next-level-haber-6 next-level-haber-1 next-level-haber-7 next-level-haber-8

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative