2015 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bugünlerde Optimum’u yeni yıl heyecanı sardı

Yılbaşı öncesinde de 7’den 70’ye ziyaretçilerinin mutluluğunu hedefleyen Optimum Outlet, yeni yılı ışıl ışıl karşılamak için hazır. Optimum Outlet yılbaşına özel dev yılbaşı ağaçları ve etrafa ışık saçan yılbaşı süslemeleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Kapıda göz kamaştıran bir yılbaşı ağacı ve ışıl ışıl parlayan bir alışveriş çantasıyla ziyaretçilere ‘‘Hoş geldin’’ diyen Optimum, bu yılbaşında da keyifli bir alışveriş imkanı sunuyor. İçi kıpır kıpır eden bir görünüme bürünen Optimum, 31 Aralık akşamına kadar ziyaretçilerine birbirinden özel sürprizler sunmaya devam edecek.

Yeni yılda ziyaretçiler otomobil kazanacak
Optimum’da yeni yıl coşkusu, birbirinden özel etkinlik ve kampanyalarla yaşanacak. Yeni yıl yeni umutlarla gelsin diyen İzmir Optimum Outlet, yeni yılda rüyaları süsleyen son model iki otomobili ziyaretçilerine hediye edecek. Optimum Club üyeleri 1 Temmuz -31 Aralık günleri arasında AVM’de yaptıkları her 125 TL’lik alışveriş karşılığında BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kazanma fırsatını yeni yılda yakalayacak.

Ayrıca birbirinden farklı birçok mağazanın da yeni yıla özel kampanyaları yılbaşı hediyesi almak isteyenleri bekliyor: İnci’de yeni yıla özel sezon ürünlerinde yüzde 50+ yüzde 30 indirim, Ayakkabı Dünyası’nda 250 TL’lik alışverişe 50 TL hediye çeki,  Beymen Business mağazasında net yüzde 50 indirim, Colins’te seçili ürünlerde yüzde 40, yüzde 30 ve yüzde 20 indirim, Yargıcı’da yüzde 70’e varan indirim, Sarar’da mont ve kabanlarda yüzde 50 + yüzde 30 indirim, Tergan’da yüzde 50 + yüzde 20 indirim, Derimod mağazasında deri ceket ve ayakkabılarda etiketin yarısı, Loft mağazasında ikinci ürüne yüzde 50 indirim,Forever New ve Oxxo’da yüzde 70’e varan indirim, Tekin Acar Kozmetik’te seçili markalarda 300 TL’lik alışverişlerinize yüzde 50 hediye çeki fırsatı yanı sıra tüm mağazalarımızın yeni yıla özel kampanyaları yıl sonuna kadar devam edecek.

Yılbaşı alışverişe kazandıracak
Optimum’da aynı gün içinde toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, danışmada form doldurarak çekilişe katılabilecek.  31 Aralık gününe kadar devam edecek kampanya sonunda birer son model BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 12 Ocak 2016’da noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative