29 Ekim 2004’te Ankara’nın ilk outlet alışveriş merkezi olarak hizmete açılan Optimum Outlet; 18 Kasım 2006’da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye’nin en büyük Outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur.

29 Ekim 2004 yılında Eryaman’da hizmete açılan Optimum Outlet 10. yaşını 29 Ekim 2014’te kutlayacak. 2012 yılının ilk çeyreğinde ise ,büyüme projesi ile bünyesine ulusal ve uluslararası markaları da ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Optimum Outlet; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur. Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde uygun alışveriş olanakları sunması yanında çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum, diğer alışveriş merkezlerinden “outlet“ tarzıyla sıyrılıp Ankara’da bir ilk olan 8.000m2’lik eğlence kompleksiyle de bir adım önde olmayı başarmıştır.

Optimum Outlet maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme sloganıyla, markayı en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı haline gelmiştir. Hafta içi günlük 25.000 kişiyi, Cumartesi ve Pazar ise günlük 55.000 kişiyi ağırlamaktadır.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative