Ankara’nın gözde AVM’si Optimum Outlet’de ailecek tüm gününüzü sıkılmadan geçirebileceğiniz bir alışveriş merkezi olarak hizmet vermekte.Çocuklu ailelerin yanı sıra gençlerin de uğrak merkezi olan Optimum Outlet, her yaştan insanın alışveriş yapabileceği, eğlenebileceği, Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerini tadabileceği, çocukların oyun alanlarında sıkılmadan oyununu oynarken siz alışverişinizi rahatça yapabileceğiniz bir yaşam alanı

DSCF7676

Perakende sektörünün yıldızı olan Optimum Outlet’e girdiğinizde size güler yüzü ile karşılayan güvenlikten geçtikten sonra düzenli bir şekilde dizayn edilen mağazalar ve buz pateni ilginizi çekiyor.

DSCF7669

Yerli ve yabancı birçok markayı aynı çatı altında buluşturan Optimum Outlet, ziyaretçi memnuniyetine de ayrı bir önem veriyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak isteyen ziyaretçiler için vazgeçilmez bir alışveriş merkezi olmayı başarmış.

7’den 70’e her yaştan insanın aradığını bulabileceği Optimum’da çocuklu aileler de düşünülmüş. Çocuklarınız oyun alanlarında oynarken, düzenlenen etkinliklere katılırken siz alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

DSCF7644

Optimum’da gençler de unutulmamış. Gençlere yönelik her türlü alışveriş yapabilecekleri mağazalar, arkadaşlarıyla birlikte eğlenebilecekleri sinema, bowling ve oyun alanları ile sohbet edebilecekleri nezih cafeler mevcut.

Karnınız acıktığında Türk ve dünya mutfağının birbirinden ünlü ve önemli firmalarının bulunduğu kata çıktığınızda o kadar çeşitli yiyecekler ile karşılaşıyorsunuz ki acaba ne yesem diye kafanız karışabilir. Sipariş verdiğiniz yiyecekler sizlerin gözü önünde tamamen hijyenik bir şekilde hazırlanıp sunuluyor.

DSCF7642

Şunu asla unutmayın Optimum Outlet’e girdiğinizde kafanızdaki bütün soru işaretlerini bir kenara bırakın. Ayakkabı yenileme servisinden, bankaya, Bebek bakım odasından, Eczaneye, kuaförden, kuru temizlemeye, başkent doğalgaz noktasından mescit’e her şey düşünülmüş. Hatta seyahat acenteleri ve ücretsiz internet de bulabiliyorsunuz.

Optimum Outlet sadece bir alışveriş merkezi özelliği taşımıyor. Yıl boyunca düzenlediği kampanyalar ile sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği çocuk aktiviteleri ve desteklediği sosyal sorumluluk projeleri ile de ziyaretçilerinin beklentilerine her alanda yanıt veren bir özellik sergilemekte.

Günün yorgunluğunu teras kata çıkarak, kahvenizi veya çayınızı yudumlayarak atabilirsiniz.

Vizyondaki filmleri izlemek isterseniz son katta bulunan sinema salonuna gitmeniz yeterli olacaktır.   9 sinema salonun da vizyona çıkan son sinema filmleri rahat ve nezih bir ortamda izleyebilirsiniz.           5 D sinema salonu da Optimum’da mevcut.

Optimum Outlet, “maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme” sloganıyla, kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir çekim noktası haline gelmiş. Eryaman, Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Çankaya, Yenimahalle ve Ümitköy gibi bölgelere yakınlığı ile geniş müşteri profiline sahip olan Optimum Outlet, Ankara Çevre Yolu, İstanbul Çevre Yolu ve Ayaş Yolu’nu bağlayan bir noktada olması nedeniyle bölgenin tek merkezi olarak ayda ortalama 1 milyon ziyaretçiye hizmet vermekte.

manşet resim

Google Analytics Alternative