Ankara Optimum Outlet, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşk şarkılarının romantik prensi Kutsi’nin imza günüyle başlayan ve ardından 15 Şubat Pazar günü, ekranların en sevilen dizilerinden Deniz Yıldızının başrol oyuncuları Begüm Topçu Turay ve Cantuğ Turay’ın söyleşisi ile devam eden muhteşem bir hafta sonuna imza attı.

Müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuğuyla da gönülleri fetheden Kutsi’yi görmek için hayranları Ankara Optimum’a akın etti. Kutsi’yi bekleyen sevenlerinin coşkusu sanatçının sahneye çıkmasıyla doruğa çıktı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, saat 16.00 ‘da Ankara Optimum Outlet’te gerçekleştirilen imza günü etkinliğinde mini bir konser de verdi. Hayranları, ünlü sanatçıyı yakından görme imkânının yanı sıra, onunla fotoğraf çektirip sohbet etme şansıda buldu.

OPTİMUM SEVGİLİLER GÜNÜ

15 Şubat Pazar günü ise saat 13.30’da, Deniz Yıldızı dizisinin yeni evli çifti Begüm Topçu Turay ve CantuğTuray, Ankara Optimum’da hayranlarıyla bir araya geldi. Ünlü çift, kendileri ve dizi hakkındaki soruları yanıtlayıp sevenlerine imza dağıttı.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative