İstanbul Optimum Outlet’in 27 Nisan günü başlayan Tatil Çekilişi Kampanyası’nın kazananları 14 Haziran’da noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belirlendi. Şanslı talihliler Sheraton Çeşme Hotel, Resort & SPA’da, 5 gece 6 gün sürecek bir tatil kazandı

Kaliteli markaların ürünlerini, yıl boyunca uygun fiyatlarla misafirlerine sunan ve renkli etkinlikleriyle de alışverişi eğlenceye dönüştüren İstanbul Optimum Outlet’in tatile çıkaran kampanyasının kazananları belli oldu. 27 Nisan – 14 Haziran günleri arasında geçerli olan Tatil Çekiliş Kampanyası’nda, çekilişe katılanlar arasından 10 Optimum Club üyesi, Sheraton Çeşme Hotel, Resort & SPA’da, 5 gece 6 gün, 4 kişilik tatil kazanma şansı yakaladı.

Noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte Oğuz Ercüment, Mahmut Yalçın Kaya, Güner Bozkurt, Uğurcan Öcal, Hatice Kahraman Akbaş, Atalay Eren, Tarık Tufan Kazındır, Hüsnü Varoğlu, Suner Utku ve Makbule Bingöl isimli şanslı talihliler, Çeşme’de unutulmayacak bir tatil fırsatı yakaladı.

İstanbul Optimum Outlet’in muhteşem kampanyasının çekiliş sonuçları, bugünden (23 Haziran) itibaren Güneş Gazetesi’nin yanı sıra; www.optimumoutlet.com  ve www.kimkazandi.com  internet siteleri ile Optimum’un www.facebook.com/optimumoutlet adresli facebook sayfasında da yayınlanmaya başlandı.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative