60 yeni markayı Afyon ile buluşturan ve 120 milyon dolar harcanarak 18 ay içerisinde tamamlanan Park Afyon açıldı. Park Afyon’un konsept geliştirme, kiralama ve uzun dönemli yönetim hizmetlerini sektörün en önemli firmalarından ECE Türkiye üstlendi

 

Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Afyonkarahisar’ın şehir merkezindeki konumu ile dikkat çeken Park Afyon, 45 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. 4 kat üzerinde 160 mağazadan oluşan projede, ulusal ve uluslararası moda markaları, çok katlı mağaza, süpermarket, teknoloji market, çocuk eğlence merkezi, buz pisti, bowling salonu, sinema ve 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanı sıra Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alıyor. Bunlara ek olarak bin 150 araç kapasiteli otopark da müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Park Afyon şehre değer katacak
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Afyon Girişim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aktan şunları söyledi: “Afyonlu işadamları olarak yerel sermaye ve emek birlikteliği içerisinde şehrimize değer katacak bir yatırımı gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Bu projenin başarılı olması için Türkiye ve Avrupa’da alanında lider konumda bulunan ECE Grubu’nu yanımıza alarak doğru bir karar vermiş olduğumuzu görüyoruz. Park Afyon’un şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine bulunacağı katkı, yaklaşık  bin 400 kişiye yaratacağı iş olanakları ile Afyonkarahisar’ın bölgedeki önemini artıran unsurlardan ve şehrimizin yüz akı projelerinden biri olacağına inanıyoruz.”

Park Afyon’un başarılı olacağına inanıyoruz
ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı ise şunları söyleyerek düşüncelerini dile getirdi: “Park Afyon, şehir merkezindeki mükemmel konumu, kolay ulaşımı, güçlü marka karması, yenilikçi mimarisi ve profesyonel yönetimi ile Afyonkarahisar’da birçok ilke imza atacak. Türkiye’deki 15’inci yılımızda, Anadolu için bu denli önemli bir şehirde, böyle güzel bir projenin açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Afyon’a ve bize güvenerek projemizde yer alan seçkin markalar ile birlikte Park Afyon’un yakalayacağı başarıya güvenimiz sonsuz. Yatırımcımız Afyon Girişim AŞ’ye vizyonu için teşekkür ediyoruz.”

60 marka Afyonlularla ilk kez buluşacak
Şehrin kalp atışlarının duyulacağı bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Park Afyon’da yerel, ulusal ve uluslararası markalardan oluşan 160 mağaza yer alıyor. Aralarında Boyner, CarrefourSA, Cinemaximum, Armağan Oyuncak, Deichmann, H&M, İpekyol, Network, Soobe ve Vakko’nun de bulunduğu Afyon’da ilk kez mağaza açacak olan 60’a yakın markanın yanı sıra, DeFacto, Koton, LCWaikiki, Madame Coco, TeknoSA ve Park Afyon Eğlence Merkezi gibi büyük mağazalar, Alışveriş Merkezi için önemli bir çekim gücü oluşturuyor. Kahve Dünyası, Kasap Döner, KFC, Mado, Simit Sa-rayı ve Starbucks gibi markalar ile birlikte Afyon’un güçlü yerel markası Gülyurt Bistro & Cafe gibi açık terasları da bulunan 27 kafe ve restoran, misafirlere Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunuyor.

Google Analytics Alternative