ECE Türkiye tarafından yönetilen Park Vera Alışveriş Merkezi prestijli markaları ve özel etkinlikleriyle 28 Ekim’de kapılarını açtı.

28 Ekim Salı günü kapılarını açan Park Vera Alışveriş Merkezi 28-29 Ekim için hazırladığı etkinliklerde ziyaretçilerine keyifli saatler yaşattı. Trio dinletisi, gezici Balkan Orkestrası, canlı Heykeller, piyano dinletisi yanı sıra Viking köyü etkinlik ve gösterileriyle 7’den 70’e tüm Park Vera ziyaretçilerini eğlendirirken jonglör, tek teker, tahta bacaklar, animatörlerin olduğu Karnaval Korteji ve animasyon, illüzyon ile eğlence topluluğu, gösterileriyle açılış coşkusunu yaşattı. 29 Ekim’de de devam eden etkinliklerde Cumhuriyet bandosuyla bayram ve açılış birlikte kutlanmaya devam etti.

Park Vera Alışveriş Merkezi perakende sektörünün önde gelen markaları ve eğlenceli etkinlikleriyle Ankaralılara birbirinden renkli, eğlence dolu saatler sunuyor. Hem eğlence hem de alışveriş fırsatlarını ikiye katlıyor.

Park Vera Alışveriş Merkezindeki her türlü indirim, kampanya, moda ve etkinlikleri www.facebook.com/parkvera ve www.twitter.com/avmparkvera adresinden takip edebilirsiniz.

parkvera-viking

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative