Altunbilekler’in 9. Geleneksel İftar Yemeği’nde perakende sektörü Altunbilek Sofrası’nda bir araya geldi

Başkent’teki yaygın market ağıyla perakende sektörünün önemli oyuncularından Altunbilekler, iş ortaklarıyla iftarda buluştu. Şaşmaz Altunbilek Sofrası’nda düzenlenen ve iki gün süren Altunbilekler 9. Geleneksel İftar Davetlerine, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri ve Altunbilekler’in iş ortaklarının da aralarında bulunduğu yaklaşık bin davetli katıldı.

Altunbilekler+Iftari_1

İftar davetinde yaptığı teşekkür konuşmasına “Bu mübarek ve bereketli Ramazan ayında siz dostlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim” sözleriyle başlayan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, 80’li yılların başında bir bakkal dükkanı ile çıktıkları yolculukta tedarikçileri ve iş ortaklarıyla her zaman dayanışma içinde olduklarını vurguladı.

Kurulduğu yıllarda “güvenilir satıcı” sloganıyla tüketicinin takdirini kazanan Altunbilekler’in, bugün de yine odağına müşterisini yerleştirerek, “Daha İyisi İçin” ne yapabileceğini sorguladığını ve her yeni günde yenilenmenin ve gelişmenin hesaplarını yaptığını anlatan Mustafa Altunbilek, şunları söyledi:

Altunbilekler+Iftari_4

 

“Küresel düşünüyor, yerel hareket ediyoruz. 30 yıl önce, 200 m2’lik ilk marketinde 12 çalışanla hizmet verirken bugün, toplamda 37 bin 340 metrekarelik satış alanına sahip 72 mağazamızla Ankara’nın her yerindeyiz. 2 bin 500 çalışanımız ve güçlü yönetim kadrosuyla, müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatma gayretindeyiz. Bu süreçte siz değerli dostlarımızın gelişmemize, büyümemize olan katkınız yadsınamaz. Bugünlere birlikte geldik. Güvene dayalı ilişkiler geliştirdik.  Acı tatlı her günümüzde sırt sırta, hep dayanışma içinde olduk. Bundan sonra da, ‘Daha İyisi İçin’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum.”

 

Google Analytics Alternative