1978 yılından bu yana dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası yapı malzemeleri ve teknoloji zirvesi olan İstanbul Yapı Fuarı 10 Mayıs’ta kapılarını açıyor. 14 Mayıs’a kadar sürecek olan fuar Büyükçekmece’de bulunan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’n de gerçekleştirilecek.

Uluslararası bir “İş Geliştirme Platformu” olarak öne çıkan organizasyon, sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanması için ortak bir platform oluşturuyor. Fuar; Balkanlar, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar katılımcılarını bir araya getirerek yeni iş ve iş birliği fırsatları için ideal bir ortam sağlayacak.

105 ülkeden katılımcı

Fuarda ürün, hizmet ve teknolojilerini 105 ülkeden gelen 111 bin ziyaretçi ile buluşturacak katılımcılar, fuar bünyesinde yapılacak İş Geliştirme Platformu Etkinlikleriyle yeni pazarlardaki yeni ihracat ve yatırım potansiyellerini keşfedecekler. Türkiye’nin lider yapı elemanları firmalarından PERSAN Çatı- Cephe- Yalıtım Sistemleri’nin de katılım sağlayacağı organizasyonda PERSAN’ınson teknoloji ürünleri olan Termoşap ve Termosıva, kiremit gibi yapı elemanları tanıtılacak. 3. salon, 542. stantta ürünlerini tanıtacak olan PERSAN Çatı-Cehpe-Yalıtım Sistemleri’nin Genel Müdürü Salih ÜRÜN fuara katılımın yoğun olmasını beklediklerini söyledi. İkili iş görüşmeleri fırsatının da yakalanacağı organizasyonda yer alacak katılımcılar ve ziyaretçiler düzenlenen etkinlikler aracılığıyla sektörel bilgi akışından faydalanacak.

Google Analytics Alternative