SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi AŞ tarafından 450 milyon Türk Lirası düzeyinde yatırımla hayata geçirilen Podium Ankara Alışveriş Merkezi açıldı.

70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturan Podium, güçlü marka karması ve merkezi, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile başkentin yeni buluşma merkezi olmayı hedefliyor

SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi AŞ tarafından 450 milyon Türk Lirası düzeyinde yatırımla Yenimahalle’de hayata geçirilen Podium Ankara Alışveriş Merkezi, 22 Ekim kapılarını ziyaretçilere açtı.

Podium Ankara, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ve 180 mağazası ile bölgenin yeni çekim merkezi olmayı hedefliyor. Önemli ölçüde ziyaretçi ağırlaması beklenen Podium AVM, yaklaşık 5 bin kişiye sağladığı doğrudan ve dolaylı istihdamla bölgeye değer katacak.

Podium Ankara, Anadolu Bulvarı ile Bağdat Caddesi kavşağında, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, güçlü marka karması, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor.
Ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir alışveriş ortamı olarak tasarlanan Podium Ankara, 11 salonluk sineması, açık havada havuz kenarında bulunan cafe-restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor.

AVM, 70 bin metrekare kiralanabilir alana ve 450 milyon TL’lik bir değere sahip
SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuh Acar “Projemiz, yeni konut ve iş merkezi projelerinin yer aldığı bölgede yükselen bir değer olarak öne çıkıyor. Podium Ankara’yı Ankara’nın kentsel gelişimine paralel şekilde planladık. Bölgede uzun zamandır ihtiyaç duyulan kolay ulaşılabilir, ferah ve konforlu bir alışveriş ve yaşam merkezini başkentlilerle buluşturuyoruz. Ziyaretçilerimiz, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine, sinemadan spor salonuna kadar tüm ihtiyaçlarının karşılığını tek çatı altında bulabilecek. Bauhaus, Migros, CineMaximum, MacFit, H&M, LCW, Joyport, Defacto, Mango, Koton, TeknoSA, İpekyol, Fabrika, Network gibi güçlü markaları bir arada sunan Podium Ankara ile ziyaretçilerin bütün ihtiyaçlarına hitap edeceğiz. Podium Ankara projesinde kiralanabilir alanlar dışında 11 bin metrekare alana sahip 240 odalı bir şehir oteli de yer alacak. Ana yolların kesiştiği merkezi bir konumda yer alan Podium Ankara AVM, konumu ve ulaşım kolaylığı sayesinde de geniş bir hedef kitleye hitap edecek.  Ankara’nın önemli orta ölçekli sanayi imalatlarının gerçekleştiği OSTİM Sanayi Bölgesi ve Ankara Gıda Toptancıları’nın bulunduğu bir lokasyonda yer alan Podium, günlük hareketli işgücü nüfusuna da hizmet verecek. Podium Ankara, sosyal yaşama sürekli değer katan, yeni alternatifler oluşturan ve 7’den 70’e her kesimim ihtiyaçlarına yönelik hizmet anlayışını benimseyen bir yaşam merkezi olacak.” dedi.

3 bin 600 araçlık otopark
Ziyaretçiler için bebek bakım odaları, bebek arabaları, engelli ziyaretçiler için tekerlekli sandalye, mescit gibi tüm detayların incelikle planlandığı Podium Ankara’da 3 bini kapalı ve 600’ü açık alanda olmak üzere 3 bin 600 araçlık geniş bir otopark mevcut.

Gökkubbe altında gün ışığında alışveriş keyfi
Projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü Amerikalı RTKL firmasına ait, proje müellifi ise ABY DESIGN. Gün ışığından yararlanılan mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir alışveriş atmosferi sunuyor. Podium Ankara’nın gök kubbesi sayesinde ziyaretçiler yağmuru, yazı, kışı hissederek gün ışığında alışverişin keyfini çıkaracak.

En büyük Joy Port Podium’da
Joy Port Eğlence Merkezi en büyük şubesini Podium Ankara’da açtı. 3 bin metrekarelik bu eğlence dünyası Türkiye’de ilk ve tek 9 metre çapında dome ekrana sahip özel sinema simülatörüne sahip.

Google Analytics Alternative