Başkent Ankara büyük bir proje ile geliyor. İsminin Podium Alışveriş Merkezi olarak belirlendiği büyük bir alışveriş merkezi 15 Ekim’de hizmete açılıyor

Podium AVM tüm olanaklarıyla birlikte iş olanaklarını da beraberinde getiriyor. Nüfus artan konut projeleriyle birlikte artmakta ve her geçen gün biraz daha çoğalmaktadır. Otel projesinin en önemli unsurlarından bir tanesi de bu nüfusun günlük hareketli iş gücüne etkisi olması. Proje kentsel gelişimde büyük bir adım atmakla birlikte, kendi iş gücünü ve tüketicisini de oluşturuyor. Bu büyük bir proje olduğu için maliyeti de büyük olmuştur. 140 Milyon Euro’luk yatırım ile açılacak olan merkez, toplamda 172 bin metrekarelik bir alanı kaplıyor. İçerisinde birçok markayı barındıran Dünyaca ünlü markalarla sizlere hizmet verecek olan Podium’un yerleşim yeri de oldukça merkezi. Ankara’nın kuzey batısında Anadolu Bulvarı ile Bağdat Caddesi kavşağında yer almaktadır. Ayrıca 11 bin metrekarelik 120 odalı otel de bulunacak.

Herkes tarafından ilgi kaynağı olurken, insanların bir yandan da ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayacaktır. Bünyesinde bulundurduğu işletmelerle aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Böyle büyük ve sağlam bir projenin tabi ki özellikleri de büyük olacaktır. Tabi ki tüm özelliklerinden bahsetmek imkansiz ama belli başlı özelliklerinden bahsedebiliriz. Toplamda 5 kattan oluşan açık ve kapalı bir otoparka sahip olup, 3 bin araç kapasitesiyle hizmet verecektir. Sinema salonu ise 11 odalı olup oldukça konforlu salonlara sahiptir. 2.600 metrekarelik oyun alanıyla, çocuklar için ve eğlenmeyi seven herkes için oldukça keyifli zamanlar sunuyor. Bütün bu özellikler ve bunlar gibi birçok özelliğiyle düşündüğümüz zaman, tabiki insanların yeni buluşma noktası olması kaçınılmaz. Hepimiz alışveriş merkezlerine gideriz ve oldukça fazla zaman geçiririz. Genellikle kış aylarında daha çok tercih edilir. Havanın soğukluğuna aldırmadan istediğimiz eğlenceye, alışverişe ya da gezmeye katılabiliriz. Podium’da bunların arasına katılıyor artık. İnsanların yaz kış tercih sebebi olan alışveriş merkezlerinin arasına bir yenisi daha ekleniyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative